Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? Van...

Mit jelenthet ez az álom? Van valami összefüggés a múltban történtekkel és a jövőben lévő dolgokkal?

Figyelt kérdés

Tegnap elmondtam minden érzésemet, de visszautasított az a csaj, akit nagyon szeretek. Ez elég rosszul esett. Mondjuk kinek esne jól?


Az álmomban egy félig elhagyatott helyen voltam. Úgy éreztem, hogy üldöznek. Majd angyal formájában megjelent, később pedig eltűnt. Amikor eltűnt, akkor úgy éreztem az álmomban, hogy üres vagyok.



2014. nov. 20. 15:37
 1/6 Csahenk ***** válasza:
Ezt azelőtt álmodtad, hogy visszautasított vagy utánna? Ha előtte akkor azért mondtad el mert ezt álmodtad?
2014. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először elmondtam, utána álmodtam.
2014. nov. 20. 16:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy rosszul esett, hogy el lettél utasítva.

És továbbra is kellene a csaj.

2014. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én az eltűnést szeretném tudni.
2014. nov. 20. 18:49
 5/6 Legoman ***** válasza:

Attól függ, hogy most hogy érzed magad. A lényeg, hogy szerintem azt jelenti, hogy:

A tudatalattidből eltűnnek a rossz érzéseid, könnyen megszabadulsz azoktól a fájdalmaktól, amiket okozott benned. Csak akard elengedni ezeket az érzéseket. :)

2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy most már jobb! Lehet, hogy ezt jelentette az álom? Hogy mihamarabb vagy talán akkor fogom elengedni a fájdalmat? Ilyen hamar?
2014. nov. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!