Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetseges, hogy megalmodtam...

Lehetseges, hogy megalmodtam a jovot?

Figyelt kérdés
Parszor volt mar velem olyan, hogy megalmondtam mi fog tortenni. Peldaul almomban csak egy kepet lattam a torott telefonomrol a foldon. Es par napra ra leesett a telom es ugyanugy volt szettorve ahogy almomban. Ez hogy lehetseges? Es meg voltak ilyen esetek.

2015. nov. 14. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Véletlen.
2015. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, álmodtál valami hasonlót ahhoz, ami megtörtént. Állítom, hogy nem ugyanúgy volt összetörve.
2015. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
0%
Azt hittem már te is a párizsi terrort álmodtad meg...
2015. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Röhej h hány ilyen jövőmegálmodós kérdés van. Az emberiség negyede a jövőbe lát...
2015. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Èkezetet meg nem ismered.
2015. nov. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Ha megálmodtad, miért kérdezed, hogy lehetséges-e? Ha nem lenne lehetséges, akkor nem álmodtad volna meg. Persze véletlen egybeesés, nekem is volt már több hasonló. Egyszerűen nincs benne semmi különleges.
2015. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%

Egyébként ez egy nagyon érdekes dolog. Tényleg lehetséges és megtörténhet!

Velem például legtöbbször ez úgy történt meg hogy elfogott az a 'deja vu' érzés mikor 1 személy mondatát meghallottam 1 adott szituációban full ugyanúgy, full ugyanolyan hanglejtéssel meg mindennel ahogy azt előtte hallhattam. És a helyzet abban a minutumban realizálódott bennem egyébként =)

Avagy volt olyan, hogy megláttam az utcán full ugyanabban a ruházatban vkit mint ahogy őt ugyanazt a személyt korábban "láttam".


Nagyon érdekes dolgok, a magyarázata számomra rejtélyes :D

2015. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is voltam így és máskor sohasem emlekszek az ámomra , érdekes. Az emberek 32% megálmodja a jövőt
2015. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges.Az idő nem lineáris.
2015. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2-es, a deja vu nem rejtélyes dolog, biológiai magyarázata van. [link]
2015. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!