Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezek az álmok mire utalhatnak?

Ezek az álmok mire utalhatnak?

Figyelt kérdés
Remélem megfelelő kategóriában tettem fel a kérdést,bár én tudományos választ várnék inkább. Gyerekkoromban gyakran voltak rémálmaim,leginkább arról szóltak,hogy egy fekete ruhás,fehér maszkos rémalak(néha ghostface,pedig a filmből csak részleteket láttam :D,de előfordult,hogy máshogy nézett ki) üldöz vagy hírt kapok arról,hogy a faluban egy gyilkos van és bujdokolni kell,sokszor üldözött és meg is ölt ez a bizonyos gyilkos. Voltak olyan álmaim,hogy öregasszony házában ébredtem,de fogalmam sem volt,hogy kerültem oda,és amikor el akartam menni,megpróbált megölni. Sokszor álmodtam arról is,hogy elakarnak rabolni és menekülnöm kell és olyanról is hogy zuhanok és amikor földet érek meghalok/felébredek. Egy konkrét álom,kb 4 éves koromból anyámmal kint vagyok a mezőn és dolgozunk,mellettünk egy erdő,de ritkásan van fákkal és nem messze tőlünk,tehát az erdő szélétől egy nagy kereszt áll és rajta felfeszítve egy cigány férfi,aki engem néz én pedig félek tőle,anyám pedig azt mondja ne nézzek rá,de ő maga nem sokat törődik vele...na ez meg hogy alakulhatott ki? Mármint az álom.

2015. nov. 29. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl sok horrorfilmet néztél.
2015. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az...nem néztem őket.
2015. nov. 29. 21:04
 3/3 anonim válasza:
A zuhanós mindenkinek van, ez egy amolyan visszamarad reflexes álom nagyon ősi eredettel, még amikor majmok voltunk a fákon stb... a többiről hát annyit, hogy nekem is vannak visszatérő álmaim régóta a mai napig, és nekem is ilyen félelmetesebbek. Bocsi ha nem segítettem sokat, szerintem az álomfejtés eleve ott hibádzik, hogy SZERINTEM mindenkinek mást jelentenek bizonyos dolgok, pl.: nem foghatod rá egy fecskére, hogy az mindenki álmában a halált fogja jelenteni vagy ilyesmi. Én sose cigizek mert nem esik jól, de sokszor álmodok róla és álmomban nagyon jól esik. Mikor felébredek utána mindíg nyugodt vagyok, ergo cigi egyenlő megnyugvás számomra, de más álmában lehet hogy halált szimbolizál. Nos, aki nem így gondolja az csak hagyjon figyelmen kívül, ez csak az én személyes véleményem!!!!!!!
2015. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!