Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan álmom volt mintha egy...

Olyan álmom volt mintha egy látomás lett volna. Mit gondoltok? (nem túl hosszú történet)

Figyelt kérdés
Hihetetlenül valóságosnak tűnt. Még soha nem tapasztaltam ilyet. Olyan volt az álmomban mintha felébredtem volna, és a karácsonyfa amit pár napja díszítettünk fel, el volt dűlve. Megpróbáltam felkapcsolni a lámpát, mivel elég sötét volt a szobában, de nem működött. Majd azt vettem észre, hogy a szoba ajtóm nyitva van, és egy fehér ruhás nő állt az előszobában. Ekkor riadtam fel az álmomból. Valamint még az is nagyon fura volt, hogy amikor felriadtam, olyan félálomszerűségben voltam pár másodpercig. Nem tudtam megmozdulni, mintha valami visszatartott volna. Talán csak tudjuk be a horrorfilmeknek ezt az álmot? :D

2015. dec. 16. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis.Túl hirtelen keltél fel.
2015. dec. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Én is alvásparalízisre gondoltam, de utánaolvastam és az derült ki számomra, hogy az sokkal másabb. Több ideig tart, és különböző hallucinációk járnak vele.
2015. dec. 16. 08:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éppe .Tarthat az pár másodpercig is.Nekem is volt hasonló:épredéskor űgy éreztem átnyúlok az ágyon
2015. dec. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!