Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Mit jelentenek ezek a rémálmok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többszö (nem minden nap) álmodok szellemekről akik bántani akarnak. De ma az álmomban egy szellem miatt több ember meghalt. Olyanok is akiket ismerek. Ez a szellem egy fiatal lány volt aki fogva tartott engem és az ismerőseimet. Azt akarta hogy megöljük egymást. De végül a szellem csak engem akart megölni (és lelkileg összetörni). Valahogy megmenekültem de még akkor is éreztem hogy figyel. Itt volt vége az álmomnak. Szerintetek mit jelentenek? 13/L

2015. dec. 18. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Sok divatos sorozatot nézel!


2. Ember vagy!


3 Sok divatos sorozatot nézel és ember vagy!


4. 5


6. 7

2015. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:

Az álmod felhívja arra a figyelmet, hogy valami nem úgy megy, ahogy te szeretnéd.

Nézz szét a környezetedben, hogy ki van, aki nem bír téged, és mindenáron az utadat akarja állni.

2015. dec. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lefekvés előtt közvetlenül eszel.


ez gyarkan okoz rémálmokat.


Üdv


egy oneironauta

2015. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát nekem is volt ilyen problémám nekem azt mondták hogy lehet valami lelki problémám amit nem dolgoztam még fel.. Természetesen ezt neked kell tudnod hogy volt-e nagyobb lelki traumád és ha igen akkor azt le kell zárnod magadban.. Remélem hasznos lesz a válasz és segítek a problémádon
2015. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!