Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a volt barátnőmmel...

Mit jelent a volt barátnőmmel álmodni?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve, hogy nem beszéltem vele, azonban tegnap este azt álmodtam, hogy eljött hozzám, hogy hiányzom neki és azt mondta, hogy szeret. Aztán a következő pillanatban egy parkban voltunk ahol ott volt a jelenlegi barátja is és vele összeverekedtem. Kiütöttem, odamentem volt barátnőmhöz és csak annyit mondtam neki, hogy: a bunyót megnyertem....de a szívedet nem. mit jelent ez az álom?

2015. dec. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit - azon kívül, hogy még lélekben nem engedted el.
2015. dec. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is vele álmodtam.
2015. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 30stm válasza:
Rossz helyre irtam elnezest? Hogy kell kitorolni eztet??segicsek!!!
2015. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4: Nyomd le a kérdezőnél a behajtani tilos táblát és válaszd ki miért akarod töröltetni a válaszod. Ilyen egyszerű. De az egyes válaszoló mellett lévő piros pacsival is törölni tudod a válaszodat. Vagy írd ki 5-ször egymás után, hogy "töröl" és ennyi. A vibrátorodat pedig a fürdőszobában hagytad. Nem kell újat vegyél.
2015. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 30stm válasza:
Te nagyon szep vagy tecel basznalak is
2015. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 Túl mélyre ment volna a vibrátor? Szerintem az már nemis fog visszajönni. :DDD
2015. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy volt barátnőddel aludtál.
2015. dec. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!