Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek? Mostanában rengete...

Sziszka12 kérdése:

Mit tegyek? Mostanában rengeteg álmomra emlékszek elkezdtem álomnaplót vezetni, hogy késöbb is tudjam miről álmodtam

Figyelt kérdés

és hát igazán nem tudom mitől lehet hogy mostanában ilyensokra emlékszem... legtöben a családom vagy a párom szerepel..

ielletve a páromhoz kapcsolodó dolgok ..

tegnap este pl azt álmodtam hogy a párom szobájában volt a legjobb haverjával és ott csaltam ...

Ma este is hasonló volt de most ilyen gonosz erökről szolt hogy egyed uralom lesz.. Volt benne egy nagyon ilyesztő alak is ...Szerintettek ezek mire utalhatnak? bocsánat a rossz irásért .. elég rossza billentyűm :/



2015. dec. 28. 10:42
 1/2 anonim válasza:
Ez teljesen normális ! Ha meg tudni akarod az àlmaid jelentéseit ajánlom neked Krúdy Gyula Álmoskönyvét!
2016. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kerdezd meg magadtol. Vajon mit jelentenek az egyes jelenetek az almodbol? Hidd el csak te tudod a valaszt, csak merj oszinte lnni magadhoz.
2016. jan. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!