Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Annyira ijesztő és fura...

Annyira ijesztő és fura dolgot álmodtam. Jelenthet valamit vagy hülyeség az egész?

Figyelt kérdés
Soproni voltam 19 évig amíg falura nem költöztem. Álmomban meg a régi iskolám környékén voltam és a körülöttem lévő épületek romba dőltek. Nagy repedésekkel indupt aztán pillanatok múlva a földön volt az egész épület. A régi is kolám, templomok, lakóházak. Nagyon ijesztő látvány volt. Mint kiderült kilopták belőlük az anyagot amikor építették. Persze nem dőlhet össze egyszerre az összes. Olyan fura volt az egész.
2015. dec. 28. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez ebben az országban tökéletesen jellemző, úgyhogy nem álmodtál marhaságot.Azért reméljük, ha a jó minőségű anyag nem is, de legalább a pókháló összetartja még egy darabig a tákolmányokat.
2015. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lerombolodott a múltad összedőlt az eddigi életed azt érezted azalatt az álom alatt gondolom és így jött le.megviselt 1 kissé a költözés gondolom.
2015. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!