Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Halloween buli lesz a hétvégén...

Halloween buli lesz a hétvégén nálunk, az egész ház a miénk lesz, milyen halloweeni ötleteket, dekorációkat, jelmezeket, filmeket, ételeket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 10:04
 1/2 anonim válasza:
100%
Dekoráció:karton papírból vágj ki denevéreket,tököt,boszorkányt.vegyél halloweeni girlandot,műpókhálót,műanyag pókot.direkt ilyen alkalomra halloweeni édességet,faragj töklámpást.film:szerintem nézzétek meg a barlangot,vagy a halloweent.
2013. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket szerintem nem nehéz elkészíteni, viszont nagyon jól mutatnak.


Ha szeretitek a régebbi filmeket, akkor ajánlom a Halloween-t, Péntek 13-mat. Ha nem, akkor válasszatok valami újabb horrort. [link] Itt egy kis segítség.

Bólét is csinálhattok, és vehettek bele gumicukor szemeket és ujjakat.


Dekorációt szerintem nem kell túlzásba vinni, kifaragtok pár tököt, mécsest vagy gyertyát tesztek bele.


Jelmezt pont most csináltam én is, zombinak fogok öltözni (tudok kissé elcsépelt) Egy már nem használt fehér ruhámra harisnyakat varrtam, amiket kicsit kitömtem régi rongyokkal, és házi művérbe áztattam, majd összekentem vele a ruhát is, és így úgy néz ki, mintha lógnának a zombi belei.

2013. okt. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!