Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kitörik a fogam az ínyemmel...

Kitörik a fogam az ínyemmel együtt álmomban, mi lehet?

Figyelt kérdés
Először csak egy fogam mozog, majd egyre több, végül elkezdenek kihullani és az ínyem is kitörik, általában ilyenkor felriadok. Gyakran visszatérnek az ilyesmi álmaim, mit jelenthet?
2016. jan. 2. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogaid mindig a csaladodat jelkepezik
2016. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne aludj, azért van, mert az alvás káros a szervezetednek. Csak az emberek ezt nem tudják. Én már másfél éve nem alszok, és jobban érzem magam, mint előtte.
2016. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd távolabb az ágytól az éjjeliszekrényt.
2016. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromba volt egy bicikli balesetem és kitört az egyik fogam teljesen, kettő másik meg letört. Azóta ott nincs fogam csak egy mű van felragasztva és kb havonta azt álmodom hogy leesik meg kihullanak a fogaim. Barátnőmnek is volt gyerekkorában hasonló baleset és szintén gyakran álmodik ilyet. Nem bírtam még tudat alatt feldolgozni és néha néha előjön.
2016. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!