Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez? Arra ébredtem, hogy a...

Mi ez? Arra ébredtem, hogy a két kezem ökölbe van szorítva, majd ahogy "ellazítottam", látszott a tenyeremben, hogy a körmeim annyira oda voltak nyomva (tudtomon kívül), hogy vérzett.

Figyelt kérdés
Szóval arra ébredtem, hogy vérzett a tenyerem, össze-vissza voltam karmolásokkal a tenyeremen, a kezem többi részén és az arcomon is. Ez nagyon megijesztett, hogy álmomban mit tettem magammal és főként miért?

2016. jan. 4. 11:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azért írtam ezotéria rovatba, mivel az álmomban történt mindez, nem ébren kezdtem karmolni magam. (Akkor nem is írtam volna kérdést, mert már be lennék gyógyszerezve.)

Az álom meg ugye ezotéria, nemde? Nem a karma és hasonló baromságok érdekeltek, csak a vélemények, tapasztalatok más emberektől.

Elfogadom, hogy "a problémáim valós megoldását szolgáló

intézmény felé irányítasz", de nem fogom magmra venni. Az álmom jelentése érdekelt, nem az, hogy szerinted pszichiáterre lenne szükségem. :)

Mellesleg köszönöm mindenkinek, aki írt

2016. jan. 4. 18:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én mikor ilyen történik velem, olyasmit érzek, mintha "meg akarna szállni" valami.Nagyon rossz :(
2016. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#12

el tudom képzelni, milyen lehet.. Mióta vannak neked ilyen izék?

2016. jan. 4. 21:39
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát olyan 25 éves korom óta, szóval több mint 10 éve.Gyerekkoromban, fiatalabb koromban ilyen nem volt.Néha gyanakszom a lakásra, mert itt tapasztaltam olyan dolgokat, amiket máshol nem, legalábbis nem ilyen formában és gyakorisággal.
2016. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!