Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent álmunkban a szerele...

Budai Mercédesz kérdése:

Mit jelent álmunkban a szerelem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már kb 3 napja ugyan azt álmodom. Hogy összejövök azzal a fiúval aki nagyon régóta tetszik. Igazábol ő a munkatársam volt, és hát neki akkor volt barátnöje mikor megismertem. Rendkívül viharos egy kapcsolatunk volt, egy nap nagyon sokszor össze vesztünk , mindig az lett a vége, hogy jó ne szolj hozzám de aztán ugyis 5 perc mulva már ujra beszélgettünk. Ő nem tudta, hogy nekem tetszik,mert nem akartam eltontani a barátságunk ezzel. Ezért is mondhatom, hogy nagyon jó barátok voltunk. De pl akik ránk néztek mindenki azt mondta h tuti többet érez mert velem másképp viselkedik. De mi csak barátok voltunk. 1x azt is mondta hogy szeret, ez után én csak hallgattam nem tudtam mit mondani (nem mondhattam azt, hogy én is téged. Mert egyböl kiderültek volna az érzéseim ) aztán, hogy én nem válaszoltam rá hozzá tette ,hogy ugy mint a testvérét. Szoval a mi kapcsolatunk, barátságunk ilyen volt

És ahogy emlitettem már 3 napja azt álmodom, hogy sok idő után ujra találkozunk ő megcsókol én is őt és hát ugye össze jövünk. Ez mit jelent ? Még mindíg szeretem ? És ő vajon hogy érezhetett irántam ?



2016. jan. 9. 10:50
 1/2 anonim válasza:

Ha sokat álmodunk valakiről, akkor az a személy hiányát jelenti. Valoszinüleg meg mindig szereted és leget hogy ő is érzett valamit irántad. Mennyi ideje nem találkoztatok?? Miért nem hívod fel???

Egy próbát megérne. :)

2016. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 honapja nem találkoztunk. Azért nem hivom fel mert szerintem még eggyüt van a barátnőjével, és nem akarok bezevarni nekik ://

Meg azt se tudom mit szolna.

Én se tudnék neki mit mondani.

Mikor eljöttem annyit mondott, hogy nagyon fogok hiányozni neki, meg haza hozott és ennyi.

Azota nem beszéltünk

2016. jan. 11. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!