Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a rémisztő álom?

Mit jelent ez a rémisztő álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért írom ki, mert kisebb álmoskönyves jóslások már valóra váltak nekem, ennyire furcsa és rémisztő álmot viszont még soha nem láttam. Ez életem eddigi legrémisztőbb rémálma. Nem most, még 2013 körül álmodtam, de ennek ellenére szerintem van jelentősége. Bocsi, ha kicsit hosszú lesz.

Azon az éjszakán másokat is álmodtam, de azokra egyáltalán nem emlékszem.


Ez úgy kezdődött, hogy a nagymamámnál voltam. Ott volt ő, én, a szüleim és a nagybátyám, akivel minden pénteken találkozok ott, a nagymamámnál. Ott volt az a fényképező, amit kb. abban az évben kaptam nyáron szülinapomra. A következő, amire emlékszem, az az, hogy elindultunk. A nagymamám falusi részen él, de a falu egy város része, ami autóval kb. negyed órára van a falutól. Na szóval gyalogoltunk, arra emlékszem, hogy a nagymamám nem volt ott. A nagybátyám fogta a madzagjánál fogva a fényképezőmet. Elértünk egy utca sarkára, bent voltunk a városban. És a sarki háznál voltunk. Ezt a helyet ismerem a valóságból, csak itt nem utca van, hanem egy park. Szóval a park, azaz itt egy utca sarkán lévő háznál voltunk. Klasszikus parasztház. Tiszta fehér, nagyon keskeny, nagyon hosszú. Sok ablak, ajtó van rajta. Az udvaron semmi sincs, csak fű. Kerítésre nem emlékszem, de valamivel el volt különítve, talán ilyen drótkerítéssel. Bementünk. Az udvar olyan hosszú, mint a ház. Mentünk az üres udvaron, egyenest a végébe, és ott volt egy komposztdomb, ami kb. 2 méteres lehetett. Nagybátyám egyszer csak megfogott egy vasvillát, amit nem tudom, honnan kerített. Elkezdte ledobálni a dombocska tetejét, és most jön a rémisztő rész. Szétszórta a komposztot, és kirajzolódott, mi van alatta. Egy öreg néni ült egy széken, halottan. Az arcára nem emlékszem, de tudom, hogy a valóságból nem ismertem. Erre a nagybátyám felkiáltott, amire tisztán emlékszem: "Te jó ég, már megint megölték!" Utána, mintha valami portál nyílt volna alattunk, beleestem és felijedtem. Alvás közben nem félte, meg semmilyen érzelmet nem éreztem. De amikor felijedtem, alig kaptam levegőt, és rettegtem, talán ennyire még soha életemben sem féltem. A gondolatok játszottak velem, mintha még álmodnék. Akaratlanul is arra gondoltam, hogy bent vagyok a házba, valahol a közepe táján, a szoba nagyon szűk, talán ágy mellett voltam. Mellettem ül a halott néni. Emlékeztetett valamire. 2008 körül, 2.-as koromban osztálykiránduláson voltunk. Az utcán sétálva elmentünk egy hosszú ház mellett, aminek néztük az ablakait. Egyser csak az egyikben egy németjuhász feje volt. Hirtelen azt hittük, valami plüssállat, aztán felugatott, annyira megijedtünk, hogy ugrottunk vagy 1 métert. Akkor arra gondoltam, hogy a kutya minden bizonnyal végzett a gazdájával, mert nagyon elhagyatott volt minden. De ez nem ilyen ház volt, csak hosszú. Erre az eseményre emlékeztetett az álom. Mit gondoltok róla? Ja, és nagyon fontos, most jutott eszembe. Karácsony körül arra jártam, és megnéztem a parkot. Nagyjából azon a helyen, ahol a komposzt, így a holttest volt, ott a valóságban 2 fenyőfa van, amik még viszonylag nem nagyok. 2 fa, szorosan összenőve. Ez szerintem nagyon érdekes. Soha nem figyeltem meg azokat a fákat eddig. Ez után gondoltam, hogy kiírom ide ezt. Mit jelenthet? Ja, és nem néztem az álom előtt semmilyen horrort, krimit, vagy ilyesmit.



2016. jan. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2016. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha elég bátor vagy akkor menny oda a komposzthoz és fogj egy vasvillát és ásd fel. ezt tényleg nem hülyeségből mondom. nekem is voltak már fura, hülye álmaim. mindig megkerestem azt a helyet ahol játszódott (persze ha közel volt) és kiderült hogy semmi sincs ott nyugi :)

Nézd meg az Eredet című filmet (Leonardo Dicaprio játszik benne)hátha segítséget nyújt.Sok sikert!

2016. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2016. jan. 10. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam az érdekes álmodat, még nem is értem a végére, egyből az volt a gondolatom,hogy azért nem féltél álmodban, csak ébredés után, mert valami valós emlékhez fűződhet.És írtad is a végén a német juhásszal meg hosszú házzal való emlékedet.Szerintem az a régi ijedtség plusz még egyéb elfeledett, tudat alatti emlék, érzelem keveredhetett okozhatta az ijedtség érzését, és számítsuk bele azt is, hogy álmunkban sokkal érzékenyebbek vagyunk, vesszük a közös tudatból, meg telepatikusan az infókat és belekeveredhetett az álmodban valami valós, tényleg rémisztő információ is, ami talán még nem is látott napvilágot, vagy te a valóságban még nem hallottál róla, értsd:lehet, hogy valóban volt arrafelé megölt/halott néni.Talán ha lakik arrafelé ismerős, érdeklődhetnél mik történtek a környéken, volt-e ott hasonló eset?
2016. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2016. jan. 11. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!