Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt életetek legszebb...

Mi volt életetek legszebb álma, ami után felébredve is jókedvűek voltatok és még most is emlékeztek rá, és mikor eszetekbe jut, újra jókedvűek lesztek tőle?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:
mikor azzal almodok aki tetszik.
2016. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak a legrosszabbról tudok nyilatkozni
2016. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt ne írd ide, nem arra vagyok kíváncsi. Arra ott van a másik kérdés. Nem véletlen kérdezek ilyeneket,az emberek nagy többsége csak erről tud beszélni. Azért kérdeztem, hogy legyen itt olyan kérdés és válasz is, ami rávilágítja az embereket, hogy az élet igen is szép még álmunkban is. Szóval csak olyan írjon ide aki emlékszik a jó álmokra. Hátha a többiek is jót kezdenek el álmodni, miután olvasták. :)

Optimizmus emberek. :)

2016. jan. 14. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam, hogy a gyakorikérdéseken nem voltak trollok. Egyse. Aztán tudatosálomba fordult, mert a racionalitásom felberzent, hogy ilyen nincs.

Aztán írtam egy trollkodást, így én lettem a troll és mindenki nevetett rajta.


Lényegében ez.

2016. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bizonyos kérdéseknél tényleg jó volna ha nem lennének troll válaszok. Csak olyan helyen kéne trollkodniuk, ahol a téma is vicces...

Szóval vicces álomnak nevezném inkább. :)

2016. jan. 14. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!