Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtátok már azt, hogy...

Álmodtátok már azt, hogy lelőnek? Nektek milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban egyszer,a közelmúltban most másodszor álmodtam ilyet. Olyan volt mintha kilukadtam volna,mintha közben könnyebb lennék,nem fájt,nem féltem,csak nyugodtságot éreztem. De nem tudok az érzéstől szabadulni. Van hasonló tapasztalat? Mit jelent?

2016. jan. 27. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én többször is álmodtam ilyet.fájt,sokkot kaptam,fel is ébredtem mindig
2016. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt almodtam hogy menekulok a farkasok elől a hóban mikor elesek és mint a gtaban felölröl nézem magam és felébredten
2016. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Missi_Key ***** válasza:
68%
Én meghaltam mikor lelőtek. Olyan volt mint az igazi halál
2016. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Volt, hogy lelőttek, volt, hogy kutya harapott meg, vagy leszúrtak.

Na, a lényeg hogy szinte azonnal felébredtem, és éreztem a fájdalmat az adott testrészemen a valóságban még pár percig.


Aztán volt olyan is, ami álom talán pont az miatt alakult ki, hogy ténylegesen fájt valamim.

Konkrétan.

Valahogy elaludtam a karom. De úgy, hogy fájt, és lüktetett.

És ébredés előtt olyan álmom volt amiben a sérült a karom.

2016. jan. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És titeket idegen vagy ismerős lőtt le? Engem idegen és bele is szerettem
2016. jan. 27. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na most kezd erdekesse valni a mese:)
2016. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Engem már rengetegszer lött le valami idegen férfi álmomban. És általában mindig ugyanaz az alak volt. Én is csak nyugodságot éreztem. 14/L
2016. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer álmodtam ilyet, de ekkor az álmom előlről kezdődött és megtudtam változtatni. Mikor lelőttek, minden lelassult, egy nagy lökést éreztem. Nem sokkolt, inkább engem is egyfajta nyugalom töltött el.
2016. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Huhu engem sokszor lőttek le,még azt is tudom hogy egyszer egy kalapos,zubonyos krapek lőtt le,ezüst színű revolvere volt,de maga a környezet is fura volt,valamikor 1960 körül járhattam mert egy autó mellett álltam,és régi autó volt,és a rádióból meg 60-as évekbeli zene szólt,aztán éreztem amikor a refko tölténye eltalált,de löttek már le géppisztolyal,sőt amikor depressziós voltam,álmomba még sínre is feküdtem.
2016. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Talaiszrhea válasza:
100%
Engem megkeseltek es roddz erzes volt mert hatbaszurtak es ereztem is.
2016. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!