Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy terhes...

Azt álmodtam, hogy terhes vagyok és elfojt a magzatvíz. Mit jelenthet? Eléggé felzaklatott, olyan világvége érzés volt.

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 15:09
 1/8 A kérdező kommentje:
elfolyt*
2015. szept. 4. 15:10
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
"Eléggé felzaklatott, olyan világvége érzés volt." az, hogy álmodba elfojt a magzatvized? XD
2015. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bepisiltél? (ugye nem F vagy?)
2015. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Előző nap nem védekeztél és addig-addig féltél az aktus után, hogy teherbe esel, hogy végül meg is álmodtad. Right? :D
2015. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az erzes az ami a kulcs a megfejteshez: Vilagvege. Ami annyira kozel van, mintha szulesnel elfolyt volna a magzatvized.


Hasonlo jelentesu alom lenne pl. egy iskolai erettsegis alom (nagyon kozel van, aggodsz mert nem vagy alig tanultal).

Vagy egy nagyobb vihar kozeledik, mar be van borulva, elkezdett fujni a szel de meg nem esik (biztonsagba kellene vonulni az eso elol de kint vagy a mezon, messze vannak a hazak/varos).


Remelem segitettem!

2015. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Galenit válasza:
Hogyan születtél? Könnyű vagy nehéz szülés/születés volt? Hüvelyi, vagy császár? A köldökzsinór rád volt tekeredve, vagy nem?
2015. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a többiekre...


Én is álmodtam már ilyet, sőt, olyan is volt, hogy azt álmodtam, hogy nem magzatvíz folyt el, hanem vér, és utána belehaltam a szülésbe. Olyan is volt, hogy odaadott valaki egy gyereket, hogy neveljem fel, kezdtem megszeretni, és elvették.


Szerintem egy nőnél egy ilyen álom egészen egyszerűen a terhességgel kapcsolatos érzéseket, félelmeket mutatja. Amíg egy férfinak ez az egész csak egy dolog, ami körülötte történik, és ha akarja, akkor még ki is vonhatja belőle magát, addig a nőkben ez nagyon mélyen benne van.


A saját testedből lesz egy új élet, még szép, hogy nagyon mélyen befolyásol. Én például tudatosan még nem szeretnék gyereket, mert nem adottak hozzá a feltételek, de ettől függetlenül nagyon mélyen vágyom rá.


Álomszótárak írnak a terhességre olyat, hogy új ötlet, ami megszületendőben van.... Nálam biztosan nem ezt jelenti.

2015. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a te szülésed miért lenne világvége??
2015. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!