Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álom után volt hogy ti se...

Álom után volt hogy ti se tudtátok mi a valóság?

Figyelt kérdés
Szóval délután 3-tól 6-ig aludtam. Arról álmodtam hogy a volt sulimba mentem vissza, amikor pedig felébredtem azt hittem hogy én tényleg vissza mentem a suliba és még odajárok. Erősen el kellett gondolkoznom hogy akkor most mi van. Ez az álom egyébként visszatérő, de most az összes eddiginél is valóságosabb volt, majdhogynem fatert kérdeztem meg hogy most akkor mi van. Egyébként ez egy 2 éves gépész szak volt, 1 év után július első napján elég szemét módon végeztem a sulival, el kellett jönnöm. Most pedig munkanélküli vagyok hivatalosan. Ma azt álmodtam egyébként, hogy visszamentem a suliba. Nagyon abszurd dolog hogy a régi osztályomba kerültem vissza, fél évkor pedig ráébredtem hogy én valójában tavaly otthagytam ezt az osztályt, és az eggyel alatti osztályba kellett volna járnom. Így végül is megint buktam egy évet, és újra kell járnom az egész 2 éves szakot az elejétől kezdve. És ez annyira abszurd. Már az, hogy amikor elaludtam olyan volt, mintha egy másik világban eltöltöttem volna fél évet, és azok az emlékek nagyon élénkek voltak, tehát olyan emlékeim voltak álmomban, amik meg sem történtek. Lehet meg nem történt ennyire hosszú emlékekről álmodni egyáltalán? Egyébként tudatos álmodáson is volt már pár ha ez számít.
2016. jan. 28. 00:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor elnézést kérek! Tényleg nem rosszindulatból írtam, csak ha ennyit bizonygatod hogy nincs semmi bajod, akkor azt fogják hinni hogy csak tagadod meg kimagyarázni akarod, ez csak egy jó tanács. Megkérdezhetem mi a problémád?
2016. jan. 28. 12:29
 12/12 anonim ***** válasza:
Erre még az orvostudomány sem tudod normális választ adni, gyógymódot pedig abszolút nem. Kiskoromban volt egy fejsérülésem, ami hirtelen személyiségváltozáshoz vezetett. Például pozitívból negatív leltem. Később egy autóbalesetem volt, ami az egyik látóideget sértette és agynak valamelyik területét. Mivel az agy túl bonyolult így nem lehet rajta segíteni. Ennek például sok mellékhatása van. Borzalmas fejfájás, árny és fénylátás, álmatlanság, alváshiány. Arról már nem is beszélve, hogy gyorsan túl teszem magamat minden. Gyógyszer pedig nem létezik ezekre, szóval tényleg beteg elme vagyok.
2016. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!