Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Honnan tudtátok meg, hogy nem...

Honnan tudtátok meg, hogy nem létezik a mikulás?

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 08:57
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ki mondott neked ilyen hülyeséget? ;)
2013. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy felismertem a szakáll alatt az iskola karbantartóját.
2013. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
3. osztályban ez volt nyelvórán az olvasmány. Ez elég gáz hogy maga a suli dobta fel a dolgot. Édesanyám is elmesélte, mikor 5. osztályos voltam, az még cikibb volt. Hagytam anyukám hogy végig táncolja felkészült hogy majd kiborulok erre beköptem hogy már 2 éve tudok róla. :( 2 évig tettem úgy hogy nem látom, amint hajnalba anyu belopódzik a szobámba és beteszi az ablakba a csomagot. :D
2013. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
86%
Régen létezett a Mikulás.Miklósnak hívták és ajándékokat osztogatott a szegényeknek.De nem repülő rénszarvasokkal meg ilyenek.Csak neki nagyobb volt a szíve mint manapság.:)
2013. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

A Mikulás igenis létezik.

Azt, hogy nem a Mikulás hozza nekem az ajándékot otthon a szépen kitakarított csizmácskámba, azt akkor tudtam meg, amikor egyik este éberen aludtam, kimásztam az ágyamból és láttam, amint anyum egy csomagot pakol a csizmámba. :( Nagyon rossz volt, sírni tudtam volna. Lehettem vagy 5-6 éves.

2013. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
nekem még a Дед Мороз hozta a csomagot. aztán a kommunizmussal együtt az is hamar elmúlt.
2013. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

én olyan 1. lehettem amikor kitudtam következtetni.

mert mindig apa volt a mikulás és akkor apa sosem volt itthon és láttam a maksz alatt apa bajuszát. leesett . rosszul esett nagyon de én is tettetem magam hogy még nem tidom olyan 3 évig mindig úgy csináltam mintha még hinnék benne.de amúgy mikulás létezik csak nem repülő rénszarvasokon jön és nem ő hozza a cipőnkbe az ajándékot.

2013. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
65%
mármint elsős lehettem nem egy éves (előző válaszoló vagyok)
2013. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6 évesen következtettem ki, hogy mi a helyzet. Már 3 évesen is gyanakodtam, (korábbról nincsenek összefüggő emlékeim) de ekkor lettem biztos a dologban - utoljára már nagyon tudatosan gyanakvással tele leskelődtem. :) Persze borult Jézuska, meg a nyuszi sztori is, illetve csalódás volt felmenőimben. Kicsit itt kezdik a szülők lerombolni saját hitelüket a gyerekekben.... Soha nem értettem, mi a csodáért kell becsapni, hazudni tanítani a kisgyerekeket ilyesmivel. Az enyémnek tuti megmondom, kitől mit kap - így becsületes, csalódni az emberekben meg valóban meg kell tanulnia ezidőre, de ne így és ne bennem...
2013. dec. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elárulta nekem!
2013. dec. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!