Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ma tányérral álmodtam! Ez mit...

Ma tányérral álmodtam! Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Pár napja álmodtam hogy régebben egy nagy, félméteres, szines üveg tányért (vagy tálat) festettek, és akkor láttam valakit aki ütögette le róla a festéket egy kis fémpálcával, de festékdarabokat nem láttam lehullani. Minden szinnek külön területe volt és nem keveredtek el, hanem szeletekbe voltak a kör szélén. Ezeket is babrálták rajta, és láttam hogy közbe a tányéron mintha a szinek háboruznának egymással, az egyik szin pl majdnem elnyomta a zöldet, de egy kicsi maradt belőle, és amúgy világitott és lüktetett a szin. Egy szakrális tárgy volt egyébként, és varázslók dolgoztak vele, és az álom végén kész is lett, de ugyanúgy szines maradt a tányér
2016. febr. 1. 09:37
 1/2 anonim válasza:
Lehet éhesen feküdtél le!
2016. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Repülö csészealjakon fognak meglátogatni az ürlények.
2016. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!