Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 2 honapos baba anyukája...

2 honapos baba anyukája vagyok, nincsenek tudatos félelmeim a lent irtakrol, de fura h ezt álmodtam. Mit lehet ebböl az álombol megfejteni?

Figyelt kérdés

Valaki el akarta cserélni/rabolni a babámat. Elég valoságos volt. Volt még 2 másik gyermek/ujszülött/ is a szobában - vmi háloszoba féle lehetett - és az egyiknek az anyja akarta elvinni/venni/rabolni a babámat - ezt nem mondta, csak egy érzés volt, egyszerüen csak tudtam. És az ö gyereke is tudott rola, söt ö asszisztált benne, h amikor nem voltam a szobában, eltetelte a másik gyerek figyelmét (furcsa mód tudattal ruháztam fel öket) amig az anyja egy másik gyereket tett az enyém helyébe a kiságyba, de ugy, hogy az enyém ruháiba öltöztette. Viszont nem mindent cserélt ki, de a ruha csak másodlagos volt, mert amit azonnal észrevettem, az a baba arca volt, hiába egyezett a hajszine, hasonloan pufok arcocska, de nekem mégis teljesen más...Ami érdekes, hogy nem vitte el az enyémet sem, csak másik ruhába öltöztette.

Amikor ezt láttam, a rablo gyeteke háttal ülve beszélgetett a 3.-kal, igy én gyorsan nekiláttam a visszaöltöztetésnek, gondolván, h akkor most én os becsapom öket és ugy teszek, mintha semmit nem vettem volna észre, és akkor ök visszaviszik a másik babát, az enyém meg megmenekül, leszállnak rolunk.

Közben valahogy mégis odafordult a "rablogyerek" és valamit sejthetett mert nézte, keteste a babákat. Én meg elrejtettem egy iskolapad szerü pad fiokjába, ami félig nyitott volt, ide is benézett. Probáltam ugy emelgetni közben a babámat, h amikor lefele nézett a padba, akkor kiemeltem, amikor meg a pad fölé akkor vissza le.

Végül ennyiben maradt és én felébredtem.

Mit gondoltok erröl az álomrol?


2016. jan. 29. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerüen csak félted a babádat mindenféle veszélytöl, ez eddig normális dolog. Viszont egyértelmüen pozitív benne, hogy mindent megtettél azért, hogy megmentsd a veszélyektöl.


Valószínüleg valamit hallottál vagy láttál (pl tv.ben), ami ezt a félelmet elöhozta. Még még a hormonrendszered is eléggé összevissza müködik és így labilisabb vagy valamennyire.


De mint írtam, nem kell jelentöséget tulajdonítani ennek, ez a normál szinten belül van.

2016. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!