Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit kelenthet ez az álom?

Mit kelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy valami sakk verseny, vagy csak sakk meccsen vagyok, kb 10en ülunk egymás előtt a földön.

Aztán mindenki leül a partnerével, az enyém egy anime lány volt, hosszú fekete haja, meg nyakkendője volt még erre is emlékszem, (pedig animét nem nézek) és miután egymassal szemben ültünk ő csak nézett engem. Aztan az volt hogy kaptunk egy A4-es lapot amin a sakkfigurak voltak es nekünk kellett kivágni, es akkor már indult is a sakkóra, 15perctől.

En voltam a feketével. Aztan a következő kép hogy nem álltam valami fenyesen, es lepnem kellett es meg csak akkor vagtam ki egy gyalogot, az időből meg mar csak 5perc volt. Aztan felneztem es lattam hogy mostmar az unokaöcsém ül velem szemben.

Emlekszem kicsit az állásra, talán léptem egyet es utana filmszakadás.

Ha nem is az egesz történet, de reszek csak jelentenek valamit.

(Elnézést az lemaradó ékezetekért)



2016. febr. 2. 21:21
 1/2 sadykowich ***** válasza:

Szerintem add el a sztorit, Oscar gyanús.

Kb. ennyit jelenthet.

2016. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sadykowich ***** válasza:
Bocs, kelenthet...
2016. febr. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!