Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek volt már ilyen? Ne...

Veletek volt már ilyen? Ne mtudom álom-e vagy csak a képzelgésem?

Figyelt kérdés

Néha, mintha látnám a jövőt. De nem úgy. Meg csak olyanokat, hogy például délután ott áltunk, ugyanúgy, én ugrándoztam ,a többiek meg nevettek rajtam.

Ezt nem érzékelem. Ha álom, akkor egyáltalán nem emlékszem rá. Ha meg más, akkor ne mtudom. Mindig csak akkor jut eszembe, hogy, jé, én ezt láttam valamikor, nagyon deja vus. És így teljesen ,mikor megtörténik, akkor jön elp a fejemben.

De halálosan pontosan. Csak ilyen másodpercekre. Hogy például 20 perce ott állunk, de nem, én pont azt a 2 másodpercet láttam, átéltem.

Fura érzés, mindig, mostanában már nincs ilyen, de régebben előjött, kb. évszakonként.



2016. febr. 1. 19:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem is ez szokott lenni, nem emlékszem rá, hogy mikor láttam, de amikor megtörténik, akkor olyan, mintha ez már megtörtént volna, ahogy te fogalmaztad, deja vu-s. Én sem tudom sajnos, hogy ez mi lehet :/
2016. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, de én emlékszem rá, hogy előre megálmodtam. Tehát akár évekkel előtte álmomban láttam. És olyan is volt, hogy a korábbi álom mielőtt valójában megtörtént volna, már az eszembe jutott. Ekkor ha hagytam tovább folyni az eseményeket akkor meg is történt a dolog, az illető például pont azokat a mondatokat mondta amit megálmodtam, de volt hogy az emlékkép hatására direkt máshogy cselekedtem (kvázi megakadályoztam a történést), ekkor természetesen nem történt meg az előre megálmodott dolog. De olyan is volt, hogy ilyen jósálmom volt aztán mégis másképp történt a dolog, vagy meg sem történt, pedig nem tettem ellene semmit.

Tehát szerintem ez az érzés az álmokból jön, de hogy oda hogy kerül azt nem tudom. Szerintem jobb ezzel nem túlzottan foglalkozni, mert az álom az álom, a valóság meg valóság. Még ha néha bizonyos álmok tényleg meg is történnek. Mert többnyire meg nem történnek meg.

2016. febr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!