Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran megtortenik, miert...

Gyakran megtortenik, miert lehet? Elore bocsanat az ekezetek miatt!

Figyelt kérdés
Gyakran almodom másik nővel a baratnom mellett de valahogy o is reszese az almokban, gyakran van olyan, hogy a volt barátnőmmel tunik fel es akkor az alom lenyege, hogy valasszak kettojuk kozul, mindig a jelenlegi baratnomet valasztom. De van úgy, hogy csak a volt baratnom van benne es neha kavarok is vele, de mindig arra vegzodik az alom, hogy nekem van egy baratnom es megmondom az exnek, hogy nekem a baratnomre van szuksegem es ott hagyom, de volt olyan is, hogy egy masik lánnyal voltam egyutt almomba viszont ott is,szakitassal vegzodott mert ereztem, hogy nekem a rendes baratnom kell.. Remélem nem volt tul érthetetlen amit leirtam, en 19 vagyok a volt barátnőmmel 2evig voltam együtt, a jelenlegi barátnőmmel 4honapja, a mindennapjaimba nem szoktam a volt baratnomre gondolni, csak az ilyen almok utan..

2016. febr. 10. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mivel a kapcsolatok rengeteg különböző érzést szülnek/szültek benned, az agyad a jelenlegi és múlt béi befolyások alapján valahogy ezt kutyulja össze.Ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget.
2016. febr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!