Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Eloszor is bocsanat hogy...

Eloszor is bocsanat hogy ekezeteknelkul irok. A kerdesem az lenne: Az jelenthet valamit ha folyton a kozepkorba vagyodok vissza? Folyton azt erzem hogy valamiert kotodok oda mitha valami lett volna ott egy elozo elet. Lehetseges?

Figyelt kérdés
Megjegyeznem nem szoktam kozepkori filmeket nezni de,a reneszansz zenek lennyugoznek mintha eletem volna a kozepkorban.

2015. jan. 6. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül :)))
2015. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

" Az élet és a halál problémáját is másféleképpen élték meg, hiszen a halál a mindennapi életük velejárója volt. Általánosan elmondható, hogy a gyermekek fele meghalt 5 éves kor alatt, az asszonyok tekintélyes része nem élte túl az első szülést, és szinten minden társadalmi rétegben alacsony volt a várható élettartam. Megfékezhetetlenek voltak a gyógyíthatatlan betegségeket terjesztő járványok. Ezen kívül gyakori volt az éhezés, így a legyengült társadalom védtelen volt a járványokkal szemben. A városok higiéniai hiánya is rendkívül magas volt, mindez köszönhető volt a kor egészségügyi tapasztalatlanságának. Az egyház kezében lévő betegápolás sokáig szinte minden betegség gyógykezelésére az "érvágást" alkalmazta."


Így is vágyódsz, vagy csak tetszik a kor művészete?

Mert nekem nagyon tetszik pl. a gótikus stílus. Ha nyernék a lottón, egy az egybe építtetnék magamnak egy olyasmi, kisebb várszerű lakhelyet. De magára a többi korabeli dologra nem vágyom, és nem hiszek a reinkarnációban.

2015. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolso komenntelo! Nem remitettel meg hogy le irad azt amit mar szerintem mindenki tanult tortenelembol. Fuggetlenul nekem igy is tetszik nem csak maga a stilus hanem minden.
2015. jan. 6. 20:39
 4/10 DarkLantern ***** válasza:
59%
Lehetséges hogy az előző életedből visszamardt valami lezáratlan ügy.
2015. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Firedoom ***** válasza:
20%
Nem létezik elozo, kovetjezo elet sem reinkarnáció.
2015. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem is állt szándékomban megrémíteni. A középkor visszatekintve fura, hiszen a mai ember nehezen tudja elképzelni milyen egy altatás vagy érzéstelenítés nélküli sebészeti beavatkozás. Koponyalékelés, foghúzás, végtag amputáció és egyéb tevékenységek.
2015. jan. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Off topic lenne, de sztem látogass el ilyen középkori napokra :D [link]
2015. jan. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg sci-fi jövőbe vágyok ahol űrhajókkal utazhatok a csillagok között. Akkor előző életemben jövőbeli űrkalandor voltam?


Egyébként a kérdésed nem egyértelmű. Most a középkorba vágysz vissza, az akkori nyomorba? Vagy csak a reneszánsz zene tetszik? Vagy csak a civilizációtól távolabb szeretnél élni? Mert a kérdésedből mindegyiket kinézem...

2015. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Lehetséges, maradt valami elintéznivaló ami foglalkoztat. Menj el egy regressziós hipnózisra.
2015. jan. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is odavágyom...valamiért jó volt :)
2015. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!