Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Meg tudnátok fejteni ezt az...

Meg tudnátok fejteni ezt az álmomat?

Figyelt kérdés

Sajnos én teljesen hülye vagyok az álomfejtéshez, ezért remélem akad köztetek olyan aki ténylegesen ért hozzá.

Szóval, az álom a következő: A házunk udvarán ünnepeljük a születésnapomat, de csak kb. 8 emberrel, belőlük 4-et megismertem, a kedvenc sorozatom szereplői(érdekes nem?), a másik 4 számomra tök ismeretlen figura volt, ráadásul nem is nagyon emlékszem már rájuk. (De arra emlékszem hogy 1 lány volt és 7 fiú a 8-ból. Vagy talán 2 lány...én csak az egyikkel foglalkoztam.) Ami érdekes volt, hogy a házunk udvara-és a szomszéd háza egy az egyben egy temető volt. Tök ugyanúgy nézett ki. Tele sírokkal, meg kriptával meg mindennel. Úgy nézett ki mint itt a helybéli temető, de nem ott volt ahol lennie kellene, hanem a házunk udvarában. Tehát úgy volt hogy van a ház, és közvetlenül mellette rögtön beleépülve a temető, ami a jobbra lévő két szomszédságot is egy az egyben beteríti.

Ráadásul az egész buli tök olyan volt mint valami Halloween party.

A cselekményből csak néhány részletre emlékszem.

Arra hogy meg volt a tipikus halloween bulis baromkodás, meg arra hogy a lánnyal lógtam egész éjszaka, meg arra hogy nyilván megrongáltunk pár sírkövet is, és a végén találtunk egy hullát, akit nem ismertünk, de nem rázott meg minket különösebben. Bevonszoltuk a kriptába aztán ott hagytuk és mentünk vissza bulizni hajnali 6:20-ig(erre emlékszem, mert megnéztem az időt) amikor már világosodott. A házunk előtti árokparton ért véget így a sztori miután a csaj az utolsó üveg pezsgőt is lehúzta. Aztán kocsiba szálltak mind - rejtély hogy 8-an hogy fértek bele egy sima személyi autóba o.O - és amikor indulni készültek, én felébredtem és ennyi volt. Gyorsan megpróbáltam visszaaludni, hátha sikerül visszakerülnöm az álomba, mert történt már olyan hogy amikor visszaaludtam folytatódott, de sajnos nem. Utána már nem álmodtam semmit, ráadásul ebből is sok mindent elfelejtettem.

Remélem azért elég ahhoz hogy meg tudja nekem fejteni valaki, és köszönöm ha időt szakít erre.

20/F(ha a kor számít egy ilyen kérdésnél)

Ui.:Bocsi hogy ilyen hosszú lett, csak nem nagyon akartam semmit sem kihagyni amire csak emlékeztem.



2016. febr. 18. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ugyan az álom fejtéshez nem értek (csak néha logikusan lekövetkeztetem a dolgokat),de attól még segíthetek.

Szerintem írd le ezt egy papírra,amit álmodtál.

Csak hogy el ne felejtsd.

És próbálj meg meditálni.

Ha sikerül belépned a "meditációs zónába" , nem könnyű eltalálni, nálam is számtalanszor volt hogy meditálás helyett transz-ba estem, akkor választ kaphatsz az álmod jelentésére.

Valamit üzenni akart a tudatalattid.

2016. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Próbáltam már meditálni de nem vagyok jó benne, képtelen vagyok 10 percnél tovább megmaradni egy helyben. Vagy ha mégis megmaradok akkor annyira unatkozom hogy előbb-utóbb bealszom.

Egyébként azóta már agyaltam rajta hogy mik lehettek a kiindulópontok.

A 4 haver a sorozatból nyilván annak volt köszönhető hogy az utóbbi 1-2 hétben minden nap megnéztem legalább 4 részt belőle, de volt hogy többet is, és mivel ezek a szereplők voltak belőle a legszimpibbek gondolom ez valami olyasmit jelenthet hogy olyan barátokat szeretnék mint ők. (Végülis, tényleg nem lenne rossz :D )

A Halloween party, a temető meg a többi pedig valószínűleg azért van, mert zenélek és épp egy Shock Rock albumot próbálok összehozni. Ez is olyan dolog amivel minden nap foglalkozom, így nyilván ezért jött fel, és gondolom ebből jöttek elő a Horror-os dolgok.

A halottat még mindig nem tudtam megfejteni, mert a közelmúltban senki sem halt meg akit ismertem volna személyesen.

A születésnapot pedig nem értem hogy miért épp most jött elő, mikor a születésnapom január 14.-én volt. Bár tény hogy nem ünnepeltem meg. Lehet hogy ezért álmomban kaptam meg a tökéletes születésnapi bulit helyette. Nem tudom egészpontosan. Sajnos mint írtam nem vagyok álomfejtő, de azt hiszem ezekkel magyarázhatóak a dolgok. Egyenlőre ennyit sikerült leszűrnöm.

De majd megpróbálkozom akkor a meditációval mégegyszer hátha jön valamit. Köszönöm az ötletet! :)

2016. febr. 18. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!