Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem tudok felkelni az álomból,...

Nem tudok felkelni az álomból, ez mitől van?

Figyelt kérdés
Alvás közben tudom,hogy alszok és amit megélek,az álom,ezért felakarok kelni az agyammal,de nem sikerül és érzem hogy a testem nem mozdul,vagy azt hiszem hogy sikerült és ami történik körülöttem az már az ébren történik velem,de közben nem. Már nem most fordult velem először,ennek valami féle magyarázata?

2016. febr. 23. 17:08
 1/6 anonim válasza:
Nem vagyok egy nagy álom szakértő, szóval saját tapasztalatbol beszélek. Régen viszonylag sokszor voltak rossz álmaim. Volt olyan hogy rájöttem, hogy álmodok ilyen esetben. Nálam az vált be, hogy elkezdtem a szemhéjjamat ugy felhuzni, mintha azt akarnám megakadályozni, hogy csukva legyen a szemem. Nálam nem mindig, de az esetek nagyon nagy többségében bevállt. Szerintem álomszakasztól függ. De ezek régen voltak. Mostanság viszont hallottam egy olyan módszert, hogy a szemeddel fókuszálj egy pontra, és ne nézz semerre sem. Ez megzavarja valamilyen módon az agyat, és felébredsz. Ezt nem probáltam ki, de ugy rusom ez a leghatékonyabb
2016. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, már milyen unalmasak ezek az alvásparalízises kérdések. Te vagy a nem is tudom már hányadik alvásparalízises beteg. Uncsi, nagyon uncsi.
2016. febr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem alvásparalizis.Ez inkább téves ébredés, ami nagyon kellemetlen tud lenni! Nekem is szokott sajnos lenni, van hogy sorozatban azt hiszem hogy felébredtem és mindig rá kell jönnöm, hogy mégsem.
2016. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Adja az ég, hogy. nekem legyen igazad.
2016. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:
nem tudom, de tanítsd meg nekem is
2016. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!