Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a fenét jelent ez az álom?

Belőlemcsakegyvan kérdése:

Mi a fenét jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ennyire rossz álmom. egyszerűen remegve keltem fel hajnalba belőle úgy féltem. Valami olyasmi volt hogy el akartak kapni,el rabolni,én ennyire emlékszem,de ennél ahogy leírtam borzalmasabb volt. Mit jelenthet ez? szaladtam szaladtam sokat,és bujkáltam valaki elől aki meg akart ölni. Ez mi?
2016. márc. 9. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jut eszembe,még féltem is vissza aludni mert éreztem hogy figyel valaki. Legalábbis olyan volt.. nagyon meg voltam ijedve
2016. márc. 9. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Bevándorlók - Média.
2016. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen.Úgy látszik, ez egy ilyen éjszaka lehetett....Nekem is hasonló rossz álmom volt elmúlt éjjel! Én egy idegen házban voltam (álmomban ott laktam) és éreztem, hogy gonosz ember, talán gyilkos van a házban.Aztán elindultam a félhomályos házban búvóhelyet keresni.Nagyon rossz érzés volt, mikor felébredtem még akkor is éreztem annak az embernek a jelenlétét.Bár én gyanítom az az oka, hogy előtte ID tévét néztem :D és valami hasonló ördögi gonosz emberről volt szó....
2016. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah mostanàba én is csak ilyen posztokat olvasok a facen..kezdjek félni béla??
2016. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!