Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elemezné/megmagyarázná nekem...

Elemezné/megmagyarázná nekem valaki ezt az álmomat?

Figyelt kérdés

A nagyszüleim házában voltunk,eleinte minden normális volt, viszont csak a nagymamám láttam ott.Éppen sütött valamit, amikor a sütő kigyulladt, de borzalmasan nagy lángokba, mintha természetfeletti lenne.Ekkor a kinti világosság eltűnt és helyette sötét lett az ég(konkrétan fekete), és minden(ki) kékes feketés árnyalattal volt látható. A nagymamám a sütő miatt szerelőt hívott, aki miután megérkezett leült és csak bámult maga elé.És akkor én felmentem az emeletre(két szintes házról van szó) ahol az öcsémet találtam(12 éves) és mellette a nagymamám, de olyan fura volt a szeme, meg mintha nem maga lenne.Aztán valahogy felgyorsultak az események, a nagymamámból(aki nem az igazi volt) egy lény mászott ki, én elneveztem démonnak mivel arra hasonlított(piros szem, fekete test), de a testvérem nem érzékelte, mászkált, a démon meg utána ment, néha meg rám nézett és vigyorgott.Én próbáltam figyelmeztetni az öcsém és megvédeni, de mintha nem is hallott volna.Néha láttam ezt az árnyat mozogni, próbáltam elüldözni, de nem ment. Aztán láttam,hogy az öcsém lefeküdt az ágyra, én odamentem hozzá, lehajoltam és átöleltem, és azt láttam, hogy a szíve helyén egy meghámozott citrom van(nagyjából csak a belseje), megkérdeztem tőle, hogy engedi-e, hogy egy kis lét nyerhessek belőle,mert azzal el tudom üldözni azt a lényt. Végül szedtem a "szívéből" amivel lelocsoltam a lényt, aki még ezek után is ugrált körülöttünk és nevetett, mikor meg ráborultam a testvéremre félelmemben és felemeltem a fejem, farkasszemet nézett velem majd elugrott.


Még sosem éreztem ennyire valódinak egy álmom, amire ennyire részletesen tudtam volna emlékezni. Miután felkeltem konkrétan halálfélelmem volt és remegtem, ugyanúgy éreztem magam, mint az álmomban.És nem, nem azért álmodtam ezt, mert horror filmet láttam vagy tudom is én. Tehát megköszönném, ha valaki elmondaná a (normális!) Véleményét/elemezné az álmom.



2016. márc. 20. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kit féltettél a legjobban?
2016. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néha a saját életem, valamikor meg az öcsémét. Attól függött, hogy a démon éppen kihez ment oda és akart valamit tőle(m)
2016. márc. 20. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!