Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem mik voltak az előzmények. De ágyba kerültem egy pasival (aki nagyon bejön) de idő közben, egyik pillanatról a másikra átváltozott valaki mássá (szintén jóképű, ismeretlen férfivé). Folytattuk, amit addig csináltunk, de lassabbak, óvatosabbak lettünk, és csodálkozva, kíváncsian néztünk egymásra.

Konkrétan akkor történt, mikor én kerültem felülre (mikor lenéztem rá, már a szőke ismeretlen volt), levettem a felsőjét, simogattam, de tudtam, hogy ő valaki más, és mintha ő is meglepett lett volna, mégis... hát, egyszerre volt természetes a helyzet, és bizarr. Folytattam az előjátékot vele, jó volt, tetszett, de mégis folyamatosan az járt a fejemben, hogy ő egy idegen, szabad-e ezt csinálnunk? Az ő arcán is ez a hezitálás látszott. Aztán úgy döntötten, legyen, csináljuk... de kb. fél percre rá felébredtem (pont a jó résznél :/ )

Szerintetek ez mit jelent?



2016. márc. 20. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy egy címeres cafka vagy. Vagyis az álom jelenti ezt.
2016. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy már nagyon rádférne egy kiadós baszás
2016. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!