Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelmemmel való szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelmemmel való szakítás után a barátság lehetséges?

Figyelt kérdés
Másfél évet jártunk, nekem ő volt az első, neki már sokadik. Ő szakított velem két hete, de inkább közös megegyezés volt a szakítás, mert én is teljesen tisztában voltam vele, hogy olyan problémáink voltak, amik megoldhatatlanok. Szóval a lényeg, hogy békében váltunk el, nem volt semmi veszekedés, megcsalás stb. Mielőtt jártunk, előtte is nagyon jó barátok voltunk, ő volt a legjobb fiúbarátom, és nem akarom elveszíteni mint barát, mert úgy is sokat jelent nekem. Egy probléma van, hogy én még nagyon szerelmes vagyok belé. Megbeszéltük, hogy most nem beszélünk egyáltalán 1 hónapig, utána meg max bulikban összefuthatunk, később meg akár közös programokat is szervezhetünk kisebb társaságban. Ez szerintetek lehetséges?
2014. júl. 17. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
első időben semmiképp, mert nem fogsz tudni túllépni rajta és nem fogsz tudni másokra figyelni és mást találni...sőt késebb sem a legjobb.
2014. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De tervezem, hogy keresek mást. azt beszéltük meg, illetve hát ezt nem lehet így konkrétan megbeszélni, de az lenne a legjobb, ha előbb én találnék valakit, és ő később. ezt ő így mondta, hogy így szeretné, mert nekem így könnyebb lenne.
2014. júl. 17. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Na látod pont ezzel nem szabad foglalkozni hogy ki találjon előbb meg ilyenek baromság!

Az exed és ennyi!

Semmi beszámolóval nem tartoztok a másiknak.

2014. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mi békével váltunk el, és szükségünk van még egymás barátságára, mert mi nagyon megértjük egymást, nagyon sok mindenben hasonlít az ízlésünk, a baráti társaságunk is ugyanaz nagyjából.
2014. júl. 17. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor sosem fogsz elszakadni tőle és sosem fogsz valójában szakítani vele...
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ebben a barátságban nem hiszek...ugyanez volt a szitu az én exemmel is, első barátom volt és megbeszéltük, hogy barátok maradunk, de az én érzelmeim nem múltak el, így nekem mindig többet jelentettek a beszélgetések. Nálunk emiatt nem működött és a legtöbb esetben nem működik, szerintem.
2014. júl. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!