Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban lemerült a számológép...

Álmomban lemerült a számológépem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most érettségizek, májusban, és egy pár napja azt álmodtam, hogy ott ültem bent a matek érettségin, és lemerült a számológépem, és nem tudtam megoldani a feladatokat.

Amúgy sem vagyok nagyon jó matekból, de ettől kissé elfogott a rettegés.

Szerintetek ez jelent valamit?

Nyugodjak meg, vagy kezdjek el nagyon félni, és ezerrel a régebbi érettségiket megoldani?

Bugyuta kérdésnek tűnik, de nem akarok megbukni. :D



2016. márc. 31. 20:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
csak izgulsz, emiatt van... nyugodj meg, igyál citromfűteát. :)
2016. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Jajj, hát ennyi megnyugtató szót még sosem kaptam senkitől az érettségivel kapcsolatban.

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen!!!

Annyira jól esett, kicsit meg is könnyebbültem, hogyha másnak sikerült, akkor nekem is menni fog. :D

Töri emelttől is félek kicsit, bár attól jóval kevésbé, mint a matek középtől, de biztosan igazatok van, és csak a stressz vetült ki az álmomra.

A sorstársaimnak pedig nagyon sok kitartást, és sikert kívánok az érettségihez!

Majd szerzek elemet, meg csavarkészletet a számológéphez, biztos, ami biztos! :D

2016. ápr. 1. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!