Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amit álmomban mondtam, igaz...

Amit álmomban mondtam, igaz lehet?

Figyelt kérdés

Röviden álmomban a nagymamám azt hitte, hogy sokat pasizok, sohasem fogok megállapodni stb. (elég régimódi, vallásos) de ez nem igaz, csak egy félreértés. Mondtam neki,hogy én csak egy embert szeretek, és ezt őszintén mondtam, közben gondolva is a konkrét személyre (aki egy létező személy).

Ébren, ezt még soha nem mondtam ki, esetleg azt mertem volna állítani, hogy tetszik.

Ti mit gondoltok, jelenthet ez valamit? Igaz lehet?


2016. márc. 23. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Petőfi Sándor válasza:


Mondád, anyám, hogy álmainkat

Éjente festi égi kéz;

Az álom ablak, melyen által

Lelkünk szeme jövőbe néz.


Anyám, álmodtam én is egyet,

Nem fejtenéd meg, mit jelent?

Szárnyim növének, s átröpűltem

A levegőt, a végtelent."


...


"Anyám, az álmok nem hazudnak;

Takarjon bár a szemfödél:

Dicső neve költő-fiadnak,

Anyám, soká, örökkön él."

2016. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2016. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem neked kellene tudnod, hogy szerelmes vagy-e, vagy csak tetszik valaki? Szerintem amúgy valahol a kettő között járhatsz érzelmileg, ezt mutatta meg az álmod. De azért, jobban belegondolva volt már olyan álmom, amiben full szerelmes voltam egy ismert zenészbe, pedig nem is szeretem a zenéjét és nem is tetszik a csávó, pedig az egész álomban tök szerelmesek voltunk, jó érzés volt :)
2016. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez kérdésként merül fel akkor nem! :)))))
2016. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!