Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meleg álmok a legjobb gyerekko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg álmok a legjobb gyerekkori barátommal. Miért? Heteró vagyok, és sztem őis. De akkor miért?

Figyelt kérdés

annyira nem akarom részletelni, de együtt alszom vele álmomban, és áll a farkam, és elkezdem simogatni, meg ilyenek.... azóta vannak mióta pár hete strandoltunk és láttam a hasát, ami nagyon lányos, fehér és puhának tünt...ráadásul imádom a lányokat, tiszta perverz vagyok, és animés. HELP!


egy normális fiú.



2013. júl. 28. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha ilyenekről álmodsz, annyira normális nem lehetsz.
2013. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Én a leggusztustalanabb tanárommal álmodtam ilyet, aki öreg, buta, és azonos nemű velem.


FUJJ. Nem jelent semmit, nem jelent semmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiit!


17/L

2013. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én nem tudom pontosan, három tippem van:


- Éppenhogy biszex vagy, azaz bi-curious. Semmi gond nincs ezzel, ahogy a homoszexualitással sincs.

- Nem tudom mennyi idős vagy, de sok ismerősömnek kalandos volt az útja, amíg rájött a nemi identitására. Egyikük pl. kipróbálta mindkét nemmel ahhoz, hogy rájöjjön hogy heteró (ezt neked nem kell követned), másoknak meg simán elmúlt 20 éves korukra az idntitásbeli gondjaik.

- Anime... Nem nézel túl sok olyat amiben egy fiú nagyon hasonlít egy lányra és lánynak is öltözik (trap)? A haverod nem véletlenül lányos egy kicsit? :D

2013. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de, de nézek ilyet, és igen, ő lányos, és a hangja is még lányos, későnérő.
2013. júl. 28. 21:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzál az ilyen álmokkal szerintem:) Most ez ne befolyásoljon, hogy meg kell tenned ezeket:)
2013. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Asapka válasza:
90%
Kérdezd meg hogy ő is így érez-e :)
2013. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
egyszer mikor együtt hülyültünk megkérdezte csak így simán. Nah, smárolunk? és mondtam hogy neeeem hagyjál már ezzel, és akkor tovább beszéltünk másról... nemtom h komolyan gondolta e.
2013. júl. 30. 20:59
 8/17 anonim válasza:
72%

Hah... épphogy a lányos jellemzők indítanak be, nem? :D

Akkor kezdhetsz "aggódni" melegedés miatt, ha többször is észreveszed, hogy a férfias vonások vonzanak.

Ha már itt vagyok... neked ki a kedvenc trap karaktered? :P (nekem talán Saika Totsuka a Yahari Ore-ből... túl kawaii.)

2013. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nekem nincs ilyen karakterem. és nem teccenek a férfias vonások az undorító. de amúgy igen, ezek teccenek. és a hasa nagyon szép. nagyon szép a köldöke pl...
2013. júl. 30. 21:26
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer mikor együtt hülyültünk megkérdezte csak így simán. Nah, smárolunk?"


Na, lehet, hogy ez az emlék jött elő éjszaka az elméd által egy kicsit kiszínezett változatban:D ;)

2013. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!