Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezeknek mi az értelme?

Ezeknek mi az értelme?

Figyelt kérdés

Kisgyermekkoromban állandóan ezeket álmodtam: Egy oroszlán üldöz, minden lángol körülöttem, egy szűk helyen kell átmásznom, ahol alig kapok levegőt. Aztán elkapnak és felébredek.

A másik, hogy kitör egy vulkán, menekülünk, és apum kidob egy piros tető nélküli kocsiból(nem ilyenünk van) vagy én ugrok ki. (volt máe olyan is, hogy dzsungelben voltunk, eltévedtünk, és apum azt mondta, hogy: -itt neked túl veszélyes lesz. Ezután Egy kést szúrt belém, erre már sírva ébredtem.

3.: Futok, és utána tudok repülni. Nehezen, de tudok.

Ezek rengetegszer ismétlődtek(6-10 éves korom között) Mostanában teljesen értelmetleneket álmodoka tanáraimról, vagy olyan emberekről akiket nem ismerek. Ami ismétlődik most, az barátnőmmel egy álom amiben megcsókol.

Már egy ideje érdekel ezeknek a jelentése.

15L


2016. ápr. 13. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Félelmeid, illetve vágyaid vetülnek ki. A menekülés olyasvalami fenyegetést jelent a valóságban, amitől félsz. Lehet ember vagy hely, vagy esemény, stb.

A repülés a vágyakozást jelenti, vágysz valamire, és így jelenik meg.

2016. ápr. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A repüléssel kapcsolatos álmok arról akarnak tájékoztatni, hogy valami nincs rendben a szíveddel.

Amúgy szerintem ezek ősrégi emlékeink.

Tűztől való félelem, veszteségtől. Minden rendben a szüleid házasságával?

Az, hogy apud leszúr... szerintem az, hogy magasak az elvárásai és nem tudsz nekik megfelelni, vagy ő nem hagyja.


Mostanában pedig.. nos, tombolnak a hormonok ;)

2016. ápr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jajj ne :D hülye hormonok :D köszi amúgy. Nem szeretem annyira apumat, sokat veszekszik. Régebben durvább volt. Már nem álmodok rosszakat vele kapcsolatban. Pedig még mindig nem szeretem, sőt :D
2016. ápr. 14. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!