Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomtömeget és erőt 8-15ismétl...

Izomtömeget és erőt 8-15ismétléssel lehet szerezni (e fölött állóképesség) ha a gyakorlat nehéz, de akkor mi értelme van az 50 fekvőtámasznak meg ezeknek? Hogyis van ez?

Figyelt kérdés
Főleg testsúlyos gyakorlatokra gondolok.Trollok kíméljenek!

2015. dec. 12. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50 fekvőtámasznak egy felmérőn van értelme, ahol az állóképességed nézik, például rendvédelmi alakulatoknál.
2015. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az aki 100 fekvot tud csinalni nem izmosabb mint aki 100-at pedig azert a ket eredmeny kozott van par ev edzes.

Viszont aki 100kg-ot nyom ki az nem ugy nez ki mint aki 50-et.

A fekvotamasz nem sok visszajelzest ad az izomtomegrol.

2015. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*Ketszer irtam 100at de 50et akartam
2015. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Cortez70 ***** válasza:
50 fekvő is jó, pl állóképességre. Erőre és izomtömeg növelésre nagyobb terhelés kell.
2015. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , de arra gondoltam , hogy egyesek pl izom/erő építésére miért csinálnak 50 et.Mindjárt linkelek egy videót és ott mondja , hogy 50 még epít izmot
2015. dec. 12. 15:50
 6/22 Cortez70 ***** válasza:

Ha ez igaz lenne, akkor nem nyomkodnánk fekve 100 kiló fölötti súlyokat, csak elég lenne fekvőzni és úgy is bikanagy izomállatok lehetnénk. De akkor tuti hulye az összes bodybuilder, hogy súlyzókkal edz, mikor elég lenne fekvőzni. Ja, mégsem.:)

Nem neked írom kérdező, csak úgy megjegyeztem.:)

2015. dec. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
2015. dec. 12. 15:58
 8/22 A kérdező kommentje:
ÉS nem azt mondja , hogy ettől nagy izmos leszel , hanem , hogy az ötven az a szám , ami még épít izmot(a csávo rendben van , tudja mit csinál , csak egy kicsit meglepett , mert én ugy tudtam , hogy a max a 15)Vagyis vélemény a videóról ?
2015. dec. 12. 16:03
 9/22 Cortez70 ***** válasza:

Nekem ettől nem változik a véleményem. Izomnöveléshez terhelés kell, nem mindegy, hogy mekkora ellenállással szemben feszül meg az izom. A linkelt videóban a csávón meg kb nulla izom van, na azt elérheti 50-es ismétlésekkel.

[link]

2015. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Elég izmos , súlyokkal is edz.(főleg egy 50 éveshez képest , csak pólón át nem nagyon látszik) És mondom , nem azt mondja , h 50 fekvőtől izmos leszel , hanem , hogy attól is fejlődsz egy darabig és , hogy lehet izmot szerezni az úgymond ,,owerload,, al.Én is kételkedek ebben , csak nem voltam benne biztos , hogy butaság a video , mert a készítője álltalában tudja , hogy miz beszél.Ha ugy gondolod , h zéró izom van rajta , csak google özz rá (athletan x).
2015. dec. 12. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!