Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintem az álmom üzent...

Szerintem az álmom üzent valamit. Szerintetek hogyan érzelmezzem?

Figyelt kérdés

Az álmomban otthon voltunk, a vendégszobánk tele volt a rokonsággal, ott ültek az unokatestvéreim, a nagybácsik/nagynénik és a még élő nagyszülők is. Amit furcsállottam, hogy a barátom (párom) is jelen volt, mivel őt még csak a szűk családnak sikerült bemutatnom. Nem tudom, miért ültünk össze, vagy hogy mit ünnepeltünk, de az igazi fordulópont akkor következett be, mikor a párom közölte velem, hogy hamarosan megjelenik nálunk az apja is. Már most, a párommal egy éve együtt vagyunk, de az apjával még sohasem találkoztam, és csak az elbeszélések alapján tudom elképzelni, hogyan nézhet ki, még fotót se tartottak meg róla. Az apja ugyanis fiatalon elhagyta őket, nem igazán tartják a kapcsolatot, évek óta nem találkoztak. Az álmomban viszont megszólalt a csengő, a párom pedig kiment, hogy betessékelje az apukáját. Az alak viszont, akit megpillantottam, nem az apja volt, mert teljesen máshogy nézett ki, mint ahogy leírták nekem. Ez az alak görbe hátú volt, szakadt ruhában és hosszú hajjal - az első benyomásom az volt róla, hogy egy csövessel van dolgom. Miután felébredtem eszembe jutott egy tény - bár nem tudom mennyire lehet hinni benne - hogy az agyunk állítólag nem tud új arcokat kreálni, így biztosan láttam már élőben is azt az embert, aki az álmomban jelent. Nem igazán tűnt ismerősnek, de ha mégis össze kell hoznom őt egy létező személlyel, akkor leginkább a páromra emlékeztetett - csak sokkal idősebb és kicsit sem bizalomgerjesztő kiadásban. De száz százalékosan ebben sem vagyok biztos.

Nem tudom mit gondoljak az álmomról. Ha valakinek lenne ötlete, mit akart jelenteni, kérem írja le! Amúgy a párommal jól megvagyunk, igazán harmonikus a kapcsolatunk a távkapcsolat ellenére is, talán még sosem voltunk ennyire összenőve, de az álom egy picit aggaszt. Remélem nem valami drasztikus változásnak a jele volt.



2016. ápr. 19. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne egyél nehéz ételt lefekvés előtt
2016. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sorsdöntő tanácsot, bár uzsonna után nem szokásom étkezni.
2016. ápr. 19. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan párod élete,úgy gyökerei is érdekelnek.Pszichéd megalkotta az ismeretlen képét,mely a tied,s nem az övé.Ezt a képet,csak a valós kép helyettesítheti egy idő után.Első találkozásaitokkor gondot jelenthet a fantáziád által alkotott kép,és a valóság különbözősége.
2016. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!