Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez a furcsa álom?

Mi ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés
Ilyen elmebeteg álmom volt. Az egész TV műsorszerű volt. Valamilyen sport eseményről közvetítettek. Volt valami idős csávó (kb 50-60 lehetett) és elvileg az volt az álma hogy első legyen, és megszerzett valami bajnoki címet úszásban. Ez már eleve WTF kategória. Aztán itt jön a ráadás WTF. A végén pedig a kommentátor bejelentette hogy öngyilkos lesz ( eleve mi ez hogy ezt bejelentik, és meg is említette hogy ez cenzúrázva lesz, aztán a csávó elővett valami körszerű cuccot, fából volt és nagy, de olyan mint a flex, azzal elvágatta a torkát és meghalt) Ne értsetek félre, nem vagyok őrült, de hogy a ***omba tudok ilyeneket álmodni ?

2016. ápr. 21. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan durva, én olyat is álmostam hogy egy kerítés mellett görkoriztam, azon ült egy csíkos macska, elkezdett olvadni, lefolyt a földre, ami furcsa módon nem is zavart, néztem a madarakat, igazából olyan volt mintha igazán be lenne tépve valaki.
2016. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is álmodtam ilyen baromságokat! Xdd pl: A suliba anakonda támadás volt es menekültünk es tobb baratomat bekapta az anakonda es voltak olyanok akiket ki is hanyt! Xdd aztán 5en elindultunk a főútra egy olyan hazat keresni ahol eg a villany es megszalljatunk eszakara. Aztán találtunk egyet, es rájöttünk h az a tesitanarunk haza de ott volt egy fiú aki kicsit tetszik nekem... Egy matracunk volt osz- vissz. Aztán vhogy atvaltoztunk állatokká es megkértük az egyik osztalytarsamat hogy menjek le a matracrol mert teknos lett es be tudott bújni a hazaba! Ez is furi volt! Xdd De nem te vagy az egyedüli nyugodt lehetsz! En se vok ilyen "hülyegyerek aki be van szivva"! En mindig ilyen baromságokat almodok!
2016. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az álom,egy tipikus "férfiszemléletet"idézett:

Mi férfiak teljesítményközpontúak vagyunk.Önmagunk értékét teljesítményeinkben mérjük.Ha teljesítményeink alulmúlják önmagunk elvárésait,önpusztító mechanizmusok lépnek életre,melyek szintén teljesítményközpontú.Ilyenek,a parkinson kór,alzheimer kór,izomsorvadás,rákos daganatok,keringési traumák,stb.,melyek 50-60 éves korunk táján teljesítnek hatékonyan.

Szemléletünket nem lehet kicserélni,csak módosítani!

Másfajta teljesítni valót kell kitűzni magunk elé.(pl.Ne várjuk,hogy önmagunk varázslatos külsejével meghódíthatunk egy huszonéves bombázót!Helyezzük értékeink hangsúlyát belső értékeinkre!Ne várjuk el önmagunktól,hogy együtt futva a 20 évesekkel győzzünk!Fussunk a futás öröméért,s ne a győzelemért!stb.)

2016. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kérlek vigyázz az ilyen kijelentésekkel:" elmebeteg álmom volt."

Elmebeteg álma,csak egy elmebetegnek van,mivel álmaink ugyanabból az elménkből erednek,mint ébrenléti gondolataink,s a tied bölcs álomnak tűnik!

2016. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én a Barátok köztről szoktam rendszeresen álmodni. Ki nem állhatom ezt a sorit, néha-néha nézem, mert nincs más.

Nem tudom, hány perces egy ilyen álom, de kb. 1 résznek tűnik. Benne van a Nóra, Vili, mindenki és megálmodom mi lesz :D

2016. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!