Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van jelentősége álomban...

Van jelentősége álomban védelmező macskákkal álmodni?

Figyelt kérdés
Kb. 70 segítőszándékú macskával álmodtam. Tudtam velük beszélgetni is. Aztán többféle állat segítségét is kérték, hogy segítsenek nekem. És jöttek és segítettek.

2016. máj. 20. 02:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.Az állatok rendszerint tulajdonságokat jelképeznek álmainkban.Pl.medve,a nyers erő,pusztításé,az oroszlán a gyorsaság,kegyetlenségé,a macska,a hízelgésé,függetlenségé.

Úgy tűnik,hölgyek támogatását várod,akik más erőket is befolyásuk alatt tartanak.

2016. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hölgyek,vagy más macskákként viselkedők segítségét várod.
2016. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de az álom egészét nem írtam le, tudom mit jelent az álmom, és nem azt amit írtál, ahhoz semmi köze, de azért köszi, csak kiváncsi voltam, hogy jelképez-e a macska álomképben vmi tulajdonságot, de sikerült megnéznem és az önbizalmat jelenti ebben a helyzetben, de nem csak macskák voltak az álmomban, hanem többféle segítő állatok, szóval mindenképpen optimista jelentése van az álmomnak.
2016. máj. 23. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!