Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhatom ilyen furát?

Miért álmodhatom ilyen furát?

Figyelt kérdés
Elég érdekes álom volt,az a lány is feltünt benne,akibe szerelmes vagyok ( nagyon jobban vagyunk,de nem tudd az érzéseimről) Ő olyan külső szemlélőként volt ott,a lényeg középsuliban sokat hülyéskedtünk hogy órán neki álltunk énekelni,és azt álmodtam hogy a lány is ott volt(nem egy suliba járunk)egy ilyen napon,és természetesen mi énekeltünk a haverokkal mint 3 éve,meg sok hülyességet csináltunk,a lány meg nézte és mosolygott rám,de amikor felkeltem álmomból,még hallottam őket.Igazából azért érdekes,mert úgy keltem fel mint aki rosszat álmodod,de az álmomba meg nem volt semmi rémisztő.
2016. máj. 20. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hypnagóg hallucinációd volt. általában akkor jelentkezik, amikor félig alszol, félig fent vagy. A hypnagóg hallucináció gyakran párosul alvásparalízissel, amely félelemérzettel, lidércnyomással él át az ember.
2016. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert fura vagy:'D
2016. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,ezt mondták már egy páran :D de amúgy tényleg az volt a fura,hogy nem volt ijesztő,mégis kb felriadtam,a lány meg keveredhetet azért bele,mert kicsit nyomaszt hogy még nem mondtam el neki mit érzek ?
2016. máj. 20. 18:20
 4/4 anonim válasza:
Igen. Valószínüleg sokat gondolsz a lányra és az is megfordulhatott a fejedben, hogy el kellene mondani neki a dolgokat, de nincs merszed. Ezért lehetett benne. Vagy csak simán azért mert sokat gondolsz rá.
2016. máj. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!