Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok gyakran ezzel a...

Miért álmodok gyakran ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 7 évvel ezelőtt ismertem meg még középiskolás koromban, sokszor találkoztam vele a buszon, tetszettem nagyon neki, járni szeretett volna velem, de én elég félénk voltam akkoriban és hagytam a fenébe, küzdött értem szó szerint a lány azért hogy járjak vele, majd 3 év után beleunt, ezalatt voltak barátai, de míg voltak addig is sokat beszélgettünk és azalatt az idő alatt is úgy vettem észre hogy nyomul. Mostanság úgy átlag 2-3 évenként váltogatja a barátait, én most vagyok 24 éves, Ő pedig 22 éves. Mikor megismertem ő volt 15 éves, én pedig 17. Miért álmodhatok rengetegszer ezzel a lánnyal ? Lehet ennek valami jelentősége, szerintetek hiba volt hogy kihagytam ezt a lányt?
2016. máj. 25. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én máig álmodom az első szerelmemmel, pedig 12 éve nem is találkoztunk gyakorlatilag. Mondjuk bennem nagyon mély nyomot hagyott, egyetlen lányt sem szerettem úgy azóta se, mint őt... Szóval nálam érthető, azt hiszem. Nálad kicsit fura, ha pont te akartad folyton lerázni...


30/F

2016. máj. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Álmunkban sok minden feltörhet bennünk ..... én is 10 éve megtörtént dolgokról álmodtam valamelyik este és én sem értettem miért de ezt soha nem is fogjuk megérteni. A lényeg az hogy szerintem még mai napig bánod hogy nem jöttél vele össze és nem próbáltad meg. És gondolom a tudatalattid most dobta ki az álmodban ezt amit te nagyon mélyen még mindig bánsz. Legalább is ez az én meglátásom.
2016. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!