Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthet bármit is?

Jelenthet bármit is?

Figyelt kérdés

Nem szoktam félelmeteseket almodni. Szóval.

Körülmények: A barátnőmnél aludtam, másodszor, de msot a kanapén aludtunk a kiscicák miatt :D :) Megnéztünk, egy egyáltalán nem ijesztő filmet, majd aludtunk.

Az álom: Ezt még pár hónapja álmodtam, msot jutott eszembe, és kicsit megborzongtam. Most más a szobám, mint akkor, és akkor ebbe a szobába voltam, pedig még az sem volt biztos, hogy újszobám lesz. (Ilyen volt már velem, amikor a testvéremmel még közös szobánk volt, akkor, egyszer azt álmodtam, hogy a leeendő szobámba vagyok, a leendő ágyammal ,sötét van, mint a színpadon egy reflektőlfénybe egy IT szerű lény ül. Akkor még nsem is ismertem az IT-t olyan kicsi voltam.) Tehát az árnyalat teljesen olyan volt. Hátul kicsit bemélyedett, az emeletes ágyam nyeged bejjebb volt. Ott volt egy kis kihagyás, amögött egy fiú osztálytársam guggolt, és nézett. De nem ijesztően, csak ott volt. A szobám másik felében a barátnőmék bútora volt, egy kanapé. Az előzményei, hogy egy idegen pasasnak (kicsit a papám testvérére hasonlított, meg Harry Potter nagybáttyára :D) panaszkodok, hogy ijesztő dolgokat látok, (konkrétan mint a halott menyasszony modern ruhában, többen, és ijesztőbben, reálisabban. Akkor még egyáltalán nem is hallottam a filmről) ő meg erre: Persze, tudom, én is látom. Aztán ott állt kettő ilyen, abban a szobában. A barátnőm bebújt a takaró alá, én meg üvöltöttem a pasasnak. Bejön, hogy jó persze, Ő is látja, de aztán meglátja a két khm... hölgyet, és lefagy, úgy mintha közölték volna vele, hogy meghalt valakije. A fejét fogva leült, és közölte, hogy beszélnünk kell.


Nem szoktam ijesztőt álmodni, mint azt az elején is említettem, az álmaimra se nagyon emlékszem csak arra, ami megviselt. És ez, meg az említett kiskori álomkép nagyon megviselt, de nem tudom miért. Senkinek nem mondtam el azóta.


2016. máj. 25. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
73%

nem jelent semmit ez az álom.

Ilyenek vannak.


ne egyél lefekvés előtt 10 percel.

2016. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!