Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démon kisért az álmomban?

Démon kisért az álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretném kérni a véleményét annak aki esetleg érti miért van ez.


Kiskoromban sokszor történt hogy rosszat álmodtam.Minden hülyeséget összeálmodoztam.De volt egy valami amitől nagyon féltem...

Még óvodás lehettem talán amikor elkezdődtek ezek a furcsa álmok.Az elején minden jó volt a barátaimmal voltam,jól éreztem magam.Aztán volt egy pici szünet...az álomnak vége szakadt,mintha pár percre elmenne az áram.Aztán mikor újra visszakerültem azthittem minden rendben van,de mindig volt egy dolog ami megváltozott.Mikor ezt szóvátettem az egyik barátom viselkedése megváltozott,a hangja eltorzult,a bőre befeketült,

összesoványodott és megnőtt vagy 3 méteresre.Akkor általában becsuktam a szemem(álmomban),tudtam hogy álmodom,de olyan valóságos volt hogy néha féltem hogy mégsem alszom...

Megfogott a rideg mancsaival,a karmait belevéste a bőrömbe és elkezdett rángatni.Mintha azt akarná hogy ránézzek.Azt mondta mindig ..."Azért vagyok itt mert félsz...mert ézem a félelmed"...Éreztem az egészet,valós fájdalmat éreztem,tisztán hallottam a rekedtes hangját...


Ez egy idő után elmúlt,a rémes éjszakák eltűntek.


Egy pár hete volt azthiszem mikor minden rosszra fordult és néhamár nem akartam élni se...hogy megint megjelent...


Miért lehet ez?Miért van hogy mindíg valami rosszat jelez?


Remélem lesz aki komolyan vesz és értelmest választ ad.Köszönöm ha végigolvastad:)



2016. máj. 29. 03:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rémálom tudatos álommal fűszerezve.
2016. máj. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt fontos az elején tisztázni, hogy elég sok felfogás van az ilyen démonokkal, gonosz lelkekkel kapcsolatban. Van aki elhiszi, hogy vannak mások ezeket hülyének nézik, de az biztos, ha vannak is, akkor a megfélemlítés az eszközük, a félelmeinkből "táplálkoznak". Valami tudat alatti félelem lehet benned bizonyos dologgal/dolgokkal kapcsolatban, ami így jelenik meg. Az, hogy nagyon félelmetes az a lény, ami kísért az álmodban, azt jelentheti, hogy valószínű nagy súlyú a dolog. Szakembert kéne keresni, ha nem normalizálódik a helyzet, itt nem hiszem, hogy találsz olyat sajna, aki érdemben segíteni tud.
2016. máj. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet de alapvetoen szerencsere ritkan jelenik meg mostanaban
2016. máj. 29. 11:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Előszöris tudomásul kell venni az egyszerű tényt:

Álmaink ugyanabból az agyunkból erednek,mint nappali gondolataink,de a másik oldalából,és másként működnek.

A rémálmaink,a félelmeink megfilmesítései,s így nem a film létrejöttén,hanem annak létrejötte okán kell dolgoznunk.

Honnan származnak félelmeid?Talán bűntudatból,az elszakítottságból(szeparáció),az egyedüllétből?Ha megválaszoljuk a forrást,megszüntethetjük a tünetet.

2016. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elvesztettem valakit...lehet onnan...
2016. jún. 3. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kísért téged senki. Próbálj megnyugodni. Ne stresszelj, nincs mitől félni.
2016. jún. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló!

Válaszod annyi,mintha a dadogósnak ezt mondanád:"A dadogás nem szép!Többé ne dadogj!"

2016. jún. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

LUV TM!

A veszteséged még nem dolgoztad fel valamiért.Azt hiszem bűntudatod van miatta.Segíthetek feldolgozni,ha magánban írsz.

2016. jún. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 lezer1 válasza:
Fordulj szembe az érzéseiddel mondogasd magadnak napközben h te irányítasz az a te álmod és azt látsz hallasz érzel amit akarsz. Én ha megint vele álmodnék összecsomagolnám vagy elképzelném hogy vmi vicceset csinál de semmiképpen ne félj hiszen ártani nemtud semmi a te világodban hiszen az ágyadban fekszel. Az álom az olyan mint a film amit te rendeztél vagy rendezel.
2016. júl. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem kb. 7-8 evesen volt egy álmom amiben este feküdtem az ágyba, sötét volt és egy kis kb. 60cm-es démon ram ugrott, és eltűnt, mintha belém bújt volna. Nem értettem mert addig soha semmi démonos filmet nem láttam 8 évesen fogalmam se volt ezekről a lényekről. Ezután évekig álmodtam azt hogy alltam a padlás feljáró alatt és a sátánnal bújócskáztam, Ő fent számolt én mindig a szobámba a takaró alá bújtam. Ez a visszatérő álom évekig tartott egészen addig amég egyszer megtalált, lerántotta a takarot és azt mondta: " Megvagy!"


Azóta is van visszatérő rémálmom. Szinte leírhatatlan, amikor rám tör eggy szobában állok vagy épp kint az utcán, minden el tűnik körülöttem, nem tudok mozdulni, hideg lessz és öreg dohos minden, érzem hogy valami van körülöttem. Nagyon rossz érzés, leírhatatlan ez és alig tudok felébredni belőlle.


Most legutóbb 2 hónapja történt, az érzés ugyan az volt, de most a szobámba voltam és teli volt az ablakom démonokkal kívűlről akartak bejutni, éreztem a gondolataikat hogy azt akarták építsek eggy átjárót hogy át jöhessenek.


Alig bírok felébredni ezrkből az álmokból, még ha meg is ébredek de vissza csukom a szemem az ébredés pillanatában akkor folytatódik tovább.


Feleségem nagyon rémült volt ennél az utolsónál mert hallotta hogy morgok, próbált fel kelteni és azt mondta ahogy rázott az ágyba fen akadtak a szemeim és hangosabban morogtam, meg ijesztö hangot adtam ki.



Még eddig senkinek nem beszéltem eről, de ha tudtok valami tanácsot adni hogy mi lehet ez a jelenség szívesen várom!

2021. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!