Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért 'kísért' még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 'kísért' még mindig álmomban az első szerelmem? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Van barátom,már fél éve,imádjuk egymást.Mégis nagyon sokszor az első szerelmemmel álmodok,akivel egy éve van vége.Nem értem miért.Az éjjel is azt álmodtam,hogy vele mentem színházba,teljesen élethű volt,ő előre ment,foglalt nekem helyet aztán egész végig nézett amíg beléptem.

Suliban néha szoktam látni-sajna-olyankor mindig elkap a hasgörcs, ő általában elfordítja a fejét,ha meglát,ezt se értem,mert nekem már közömbös,mint egy idegen,ő meg láthatóan kerülne mindig.

Veletek volt már ilyen?Mikor 'múlik'már el,elegem van a közös álmokból.

18l


2015. márc. 8. 12:50
 1/3 CptTomato ***** válasza:
27 vagyok de velem is előfordul.... nem fog elmúlni ha tényleg szeretted ...maximum megszokod.
2015. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már. De szerintem csak azért, mert én még mindig szeretem, és sokat gondolok rá ( a volt barátomra). Vicces egyébként, de volt, hogy azt álmodtam, hogy csókolóztunk egy eldugott utcában, és két nap múlva be is következett. Pedig ekkor már nem voltunk együtt, csak valahogy megtörtént. Összefutottunk, beszélgettünk, és egy váratlan pillanatban megcsókolt. Mondjuk nem jöttünk össze, de azért furcsa volt. Szerintem te is azért álmodsz vele, mert fontos volt neked valamikor, és szeretted, és ez néha előjön még álmodban.
2015. márc. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Volt.

F

2015. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!