Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Démon kisért az álmomban?

Démon kisért az álmomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretném kérni a véleményét annak aki esetleg érti miért van ez.


Kiskoromban sokszor történt hogy rosszat álmodtam.Minden hülyeséget összeálmodoztam.De volt egy valami amitől nagyon féltem...

Még óvodás lehettem talán amikor elkezdődtek ezek a furcsa álmok.Az elején minden jó volt a barátaimmal voltam,jól éreztem magam.Aztán volt egy pici szünet...az álomnak vége szakadt,mintha pár percre elmenne az áram.Aztán mikor újra visszakerültem azthittem minden rendben van,de mindig volt egy dolog ami megváltozott.Mikor ezt szóvátettem az egyik barátom viselkedése megváltozott,a hangja eltorzult,a bőre befeketült,

összesoványodott és megnőtt vagy 3 méteresre.Akkor általában becsuktam a szemem(álmomban),tudtam hogy álmodom,de olyan valóságos volt hogy néha féltem hogy mégsem alszom...

Megfogott a rideg mancsaival,a karmait belevéste a bőrömbe és elkezdett rángatni.Mintha azt akarná hogy ránézzek.Azt mondta mindig ..."Azért vagyok itt mert félsz...mert ézem a félelmed"...Éreztem az egészet,valós fájdalmat éreztem,tisztán hallottam a rekedtes hangját...


Ez egy idő után elmúlt,a rémes éjszakák eltűntek.


Egy pár hete volt azthiszem mikor minden rosszra fordult és néhamár nem akartam élni se...hogy megint megjelent...


Miért lehet ez?Miért van hogy mindíg valami rosszat jelez?


Remélem lesz aki komolyan vesz és értelmest választ ad.Köszönöm ha végigolvastad:)



2016. máj. 29. 03:36
1 2
 11/11 anonim válasza:
Sajnos betegségem miatt este van amikor kikelek magamból, káramkodom, azt érzem, hogy nem akarok élni, olyankor vannak hasonló álmaim. A barátom látom az ágyban, azt hiszem ébren vagyok, de elkezd átalakulni, megnyúlni vékonnyá, mikor hogy... és olyankor tudom, hogy álmodom, és úgy érzem "az" valami gonosz. Felakarok ébredni, újra azt hiszem, hogy sikerült, az ágyamban fekszem, de sajnos, megint, mintha megpróbálna átvágni, hogy ott van velem a barátom. Ilyenkor imádkozni szoktam, egyedül ez segít, és tényleg felébredem. Van, hogy kb 5ször eljátsza ezt, és mikor ébren vagyok, alig hiszem el, hogy ez a valóság. Próbáld meg az imát. Én nem tudom, mitől van ez, de elég para tud lenni olyankor.
2022. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!