Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az angyalok üzentek?

Az angyalok üzentek?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel olyan álmom volt, hogy az akaratommal tudtam irányítani a dolgokat. Pl fiókot kinyitni es becsukni, miközben éreztem, hogy valakik a háttérben figyelnek es vigyáznak rám. majd megjelent 3 angyal előttem es ezt mondta az egyikük: " ne ketelkedj bennünk, mi mindig veled vagyunk es leszünk is. Csakis a legjobbat akarjuk neked, ezért soha ne érezd magad rosszul, ha nem úgy alakulnak a dolgok körülötted, ahogy szeretnéd"

Később felhő alakban 3 angyal fej es szárny rajzolódott ki az álmomban megjelent, hazám határában levő tó felett, de mire hívtam tesom, hogy nézze, itt vannak, eltűntek.

Reggel hatalmas mosollyal es boldogsággal ébredtem.

Nem éppen alakulnak jol a dolgok az életemben jó pár éve, es kb fel éve kezdtem el a spiritualitassal foglalkozni. Ez volt az első ilyen jellegű álmom, pedig mar többször kertem, hogy legalább álmomban adjanak jeleket. Úgy gondolom ez az volt. Ki mit gondol?



2016. máj. 30. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keresztény vagy?
2016. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen. Es hívő is.
2016. máj. 30. 23:23
 3/14 anonim ***** válasza:

És mit jelent az, hogy spiritualitással foglalkozol?

És mi baj van?:(

2016. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elkezdtem a témával foglalkozni, hinni, valamint olvasom is a témában, pl Osho.

Baj mindig a férfiak :)

Valamiert nem találom/lel rám a megfelelő.

Mikor elkezdtem ezt az egészet tanulmányozni, utamba került egy illető, aki szinten művelője a dolognak, talán mélyebben mint en. de sajnos o saját maga útját nem tudja, nem tudja meg mit akar az életben, ellenben velem, es ebből nyilván nem lett semmi.

Most próbálok túl lenni rajta es úgy érzem, hogy az angyalok adnak utat ebben

2016. máj. 30. 23:37
 5/14 anonim válasza:
Azt, hogy sokat foglalkoztal ezzel a dologgal, es az almod is errol szol. Ez nem atomfizika. Most vetted eszre csak, hogyha valami sokaig foglalkoztat, akkor elobb utobb az almodban is megjelenik?
2016. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem neked agyadra ment ez a spirituális dolog.
2016. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy az ember kilátástalannak tűnő helyzetben szereti a problémáit valami mondvacsinált spirituális entitásra fogni, hogy úgy tűnjön van értelme a szenvedésnek.


Te pontosan ezt tapasztalod meg.


Szerintem felejtsd el ezt az egészet, járj el sportolni vegyél csinos ruhákat és azzal már 100x könnyebb lesz hímet fognod mint a kántálással meg álomfejtéssel.

2016. máj. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Első szabály: az álom a legmegbízhatatlanabb forrás. A fejedben születik, nem kívülről megy be oda. Miért akarna valaki álmodban üzenni? Éberen nem tud? Meg aztán, ha például velem álmodsz, akkor én ott vagyok akkor? Nem. Ez csak amolyan hallucináció. Nem releváns, hogy az álombeli énem mit mond, vagy csinál, vagy üzen, mert az nem én vagyok. Még egy tuti tipp az álmok elemzéséhez: angyalok nem léteznek.
2016. máj. 31. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2016. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Ennyi okosságot... Ès hitetlensèget.

Nem tudom mitől jobb futásba "menekülni" ahelyett hogy ezt a gondolatot vigye tovább. Ha ebben talál boldogságra mièrt vegye el magától?

Az igaz, hogy az álmok megbìzhatatlanok, de Azok az álmok, igen mèly ès másfèle nyomot hagynak az emberben, hogy fèlreèrteni sem lehet. Az hogy az èbredèstől rigamosan csökken az èlmèny az tèny ezeknèl az álmoknál is! Ès mèg ìgy is elèg mèly marad!

Osho munkásságát nem ismeremem de van egy könyvem tőle, olvasgattam de beszèl a semmiről. Ill abban a könyvben ami nekem vam meg. Könyvtárban futottam már bele olyan èletigazságokba, hogy csak pislogtam ès arra sem volt lelkierőm, hogy megnèzz a cìmèt! (Mèlyebb nyomot hagyott a fellengzős semmi hámozgatása)

De az hogy mièrt az álmokon keresztül üzen?

Mondjuk azèrt mert a lèlek a testbe van rejtve, ès a testnek attól mèg vìvódnia kell a napi gondokkal. Ott is helyt kell álni. Èjszaka lecsendesül a világ, elfárad a test, ès az ego ereje is alábbhagy. Nem szól bele annyira az irányìtgatásba,elhalkul. Meg lehet hallani az un. belső hangot, vagy az üzeneteket.

Ha más pèlda nincs is, ott vannak a règi költők, aki tehette èjszaka ìrt. De règen drága volt a világìtóeszköz.

Ès külön kihangsúlyozták valamelyiket, hogy ő gazdag volt, telt neki gyertyára, ès mekkora nagy dolog volt, hogy èjszaka ìrhatott.

Plusz magamon is èrzem. Èjszakai bagoly vagyok èjszaka alkotok, ès az èjszakai munkáim olyanok mintha nem is èn csináltam volna. Valami tiszta van bennük.

Az álmokra visszatèrve:

A különbsèg annyi, hogy ezek inkább más lèlekállapotoknak nevezhetők, semmint álmoknak. Aki megtapasztalta csak az tudja a különbsèget. Az, hogy mit akarnak vele időbe telik mìg rájössz!

2016. máj. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!