Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az angyalok üzentek?

Az angyalok üzentek?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel olyan álmom volt, hogy az akaratommal tudtam irányítani a dolgokat. Pl fiókot kinyitni es becsukni, miközben éreztem, hogy valakik a háttérben figyelnek es vigyáznak rám. majd megjelent 3 angyal előttem es ezt mondta az egyikük: " ne ketelkedj bennünk, mi mindig veled vagyunk es leszünk is. Csakis a legjobbat akarjuk neked, ezért soha ne érezd magad rosszul, ha nem úgy alakulnak a dolgok körülötted, ahogy szeretnéd"

Később felhő alakban 3 angyal fej es szárny rajzolódott ki az álmomban megjelent, hazám határában levő tó felett, de mire hívtam tesom, hogy nézze, itt vannak, eltűntek.

Reggel hatalmas mosollyal es boldogsággal ébredtem.

Nem éppen alakulnak jol a dolgok az életemben jó pár éve, es kb fel éve kezdtem el a spiritualitassal foglalkozni. Ez volt az első ilyen jellegű álmom, pedig mar többször kertem, hogy legalább álmomban adjanak jeleket. Úgy gondolom ez az volt. Ki mit gondol?



2016. máj. 30. 23:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem ment az agyamra a spiritualitas, hisz alig van idom foglalkozni vele, ill bármivel. Szimpla véleményre voltam kiváncsi... Az meg hogy sportolnak es csinos ruhákat hordjak?! ... Nem ma kezdtem... Ezek megint csak külsőségek, a kinek vagy minek való megfelelési kényszer. Tisztában vagyok vele, hogy mi tud boldoggá tenni, es az nem egy ruha x órás viselése adja, vagy épp egy futóverseny utáni célba érkezés. Hidd el, átéltem es át is elem nap mint nap ezeket. Azok pillanatnyi boldogságot adnak az entudatban.

Most nem erről szólt a kérdés, hanem az entudaton kívüli dologról.

2016. máj. 31. 22:36
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ma kezdted... erre alapozva azért lehetne egy picivel több eszed.


Egy felnőttől elvárná az ember, hogy ne mesékre alapozza az életét a 21. században, de te nem ma kezdted...


Még a legbutább is tudja, hogy jó külsővel könnyebb partnert találni mint egy adott szekta dogmáinak a szajkózásával, de te nem ma kezdted...


Ha adott a jó külső ( ez nem derült ki a válaszodból), akkor nagyon durva torzulásnak kell lennie az elmédben, ha még így is sikertelen vagy, de te nem ma kezdted...


Gondolom könnyebb, az isteni gondviselésre fogni azt, hogy évek óta nincs senki, mert így úgy tűnik mintha a szőke hercegnek tartogatnának az angyalok. Biztos nem ma kezdted?


Ha ráfogjuk másra azt, hogy ő okozza a problémát(még ha szeretetből is, mert ez a nagyobb terv része), akkor már is úgy érezheted, hogy nem téged terhel a sorsod iránti felelősség. Ettől megnyugszol, de a probléma marad.


Persze ez igaz minden spirituális maszlagra, szeretné az ember ha oka lenne a szenvedésének. Sokkal könnyebb a rossz csillagzatot, átkot, istent hibáztatni mint magunkat.


Tehát a véleményem: Nem látogattak meg angyalok.


Szerinted egy hétköznapi ember piti kis problémája méltó lenne arra, hogy egy olyan entitás foglalkozzék vele ami képes volt a világegyetemet működésre bírni?


Ne nevettess... te foglalkoznál azzal, hogy egy adott hangya a földön miképp éli a napjait?


Ugyehogynem.


Ez csak egy álom volt. Szeretnél neki jelentést adni, hogy elviselhetőbb legyen az az élethelyzet amiben jelenleg vagy. Lehet nem szándékosan, de hazudsz magadnak.


Persze élhetsz boldogan egy hazugságbuborékban, kizárva a valóságot, de ha nem ma kezdted akkor csak tudod, hogy az nem megoldás.

2016. jún. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem álomnak, hanem inkább látomásnak tűnik amit leírtál.
2016. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Örülnék, ha a hitetlenek kerülnék a kérdést. Nem nekik szólt, szimplán csak felettem egy kérdést, hogy erről az álomról ki mit gondol.

Egyébként köszi kérdésed, igenis foglalkoztat, hogy miként éli egy hangya nap mint nap a világát.


Másik kedves válaszoló kérdésére: talán eddig sosem foglalkoztam hosszú távon ennyire ezzel. Elmentem dolgok mellett, nem figyeltem jelekre, de igen is kell figyelni. Azóta szintén volt egy hasonló álmom, egy női alakban jelent meg (szerintem egy közvetítő (mindegy minek hívjuk)), akiről tudom, hogy ki, viszont még nem találkoztam vele személyesen. Instrukciókat adott álmomban, hogy mit kéne tennem.


Lehet, hogy maszlag az egész, viszont álmunkban az elme kikapcsol és a tudatalatti veszi át a szerepet. Sokkal több minden van ott elraktározva, mint mi azt hisszük.


A másik pedig, aki még mindig úgy gondolja, hogy a külsőségek számítanak az életben, akkor annak sokáig lesz boldogtalan

2016. jún. 5. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!