Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Isten és a angyalok azt is...

Isten és a angyalok azt is tudják, hogy mit gondolunk?

Figyelt kérdés
"Isten mindet hall" van a mondás, de azt is hallja, amit nem mondunk ki? Azt olvastam, hogy az angyalokat sem lehet semmilyen módon átverni.
2016. máj. 23. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan. Az a baj h. én nem vagyok hívő, de ha anyámat kérdezed, biztos azt mondja hogy igen, mert Ő a mindenható és az angyalok is hallják , látják amit mondunk, hllunk mert Isten mindenkit ismer. :)
2016. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
A bibliában a szívek, és vesék vizsgálójának, és szívek ismerőjének, hasonlóknak nevezik az istent. Az angyalokról viszont ilyen nem nagyon olvasható. Csak azokról az angyalokról írja az ószövetség, hogy belelátnak az emberek szívébe, akik a sátán titulust birtokolják. Ők meg is kísértik azokat, akiknek a szívében tisztátalanságot, vagy épp pedáns tisztaságot látnak. Ezzel próbálják meg őket. Ha a bibliát lusta is lennél elolvasni, olvasd el Jób könyvét belőle. Tanulságos lesz...
2016. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer azt olvastam, hogy az angyalok a gondolatainkat olvassák, és azokból tudják, hogy ki, mit is szeretne, mi az, amire szüksége van, és ők a gondolatok alapján igyekeznek segíteni nekünk céljaink elérésében.


Ezért nem mindegy, hogy másokról mit gondolunk, hogy másoknak miket kívánunk (jót vagy rosszat), ugyanis ők annak a személynek "szállítják" a gondolatban megfogalmazott kívánságot, akinek a fejében azt a gondolatot olvasták!! Azzal nem foglalkoznak, hogy magadnak kívántad, vagy valaki másnak!!!


Ezért mondja a tanítás: vigyázz, hogy mit kívánsz, mert lehet, hogy megkapod!!

2016. máj. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor legalább az álmaimat tudja :)
2016. máj. 24. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Isten hallja amit gondolunk.
2016. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen !

Isten tudja hogy mit gondolunk

Szuverin úr mindenre kèpes ès egy őrtoronyban olvastam ezt

Kis èrdekessèg kèpp le írom hogy Sátán nem tudja a gondolataidat ez egy nagy vèdelem istentől nem hadja hogy sátán olvasson a fejünkben hiszen könnyedèn fèrre vezethetne a jó útról. De így is nagy veszèlyben vagyunk hiszen a testbeszèd a mozdulatunk minden porcikánk szinte minden el árulja gondolatainkat sátán jobban ismer bennünket mint saját magunk ezèrt kell vigyáznunk ès istenhez lojális maradni :)

2016. jún. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!