Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ti elutaznátok így Barcelonába?

Ti elutaznátok így Barcelonába?

Figyelt kérdés

Pár hete azt álmodtam,hogy kiutaztam Barcelonába és a reptéren robbantottak és egy gép is felrobbant.Most pedig úgy alakult,hogy kiutaznék oda egy unokatesómhoz.Pont oda...ti bevállalnátok?:/

20L



2016. jún. 13. 20:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
#10 nem azt írtam,hogy álmomban lezuhant a gépem,hanem.hogy a reptéren robbantás volt,mikor már leszálltunk és egy másik gép is felrobbant.
2016. jún. 13. 22:35
 12/21 anonim ***** válasza:

Huhh, én szerintem nem mennék. :/


Menj busszal amúgy akkor :D

2016. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem baj Kérdező, abban a statisztikában az is benne van.


Egyébként - csak érdekességképp - megpróbáltam találni vmi összehasonlító statisztikát, de mérnek mindenfélében, közutat millió kilométer/haláleset, repülést millió óra/haláleset, végül egy amerikai (igaz csak amerikaiakról szóló) statisztikát találtam, ami összehasonlította őket.


[link]


Közút: 1 a 113-hoz

Repülés 1 a 9737-hoz.

2016. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az egy dolog,hogy kicsi az esélye,de miért ne történhetne meg?Inkább nem kockáztatok,ennyit nem ér a dolog,már voltam úgyis ott egyszer :D
2016. jún. 13. 22:57
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
Simán utaznék. Nem hiszek benne, hogy megálmodhatjuk a jövőt.
2016. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor azt mond meg Kérdező hogy mikor utaznátok. Csak hogy figyeljük a híreket. Bár én szkeptikus vagyok, de ez e fórumon nem újdonság. :)))
2016. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Június 24,illetve azon a héten valamelyik nap,még nem döntöttük el pontosan:) De így már lehet nemis fogjuk..:D És július 4-én jönnénk haza.
2016. jún. 13. 23:33
 18/21 Fish1 ***** válasza:

Ha volt már álmod, ami megtörtént, akkor necces.

De ha útnak indulnál és nem kell ott lenned azon a gépen, akkor valószínűleg még előtte is történne valami, mielőtt felszállnál. Pl. lekésed a gépet, vagy bármi.

2016. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem,hogy beteljesült volna e már álmom,de a megérzéseim nagyon sokszor bejönnek...mondom,inkább nem kísértem a sorsot,ennyit nem ér :/ Megyek máshova inkább,sok szép hely van még.
2016. jún. 14. 21:28
 20/21 anonim válasza:
na?
2016. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!