Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Körübelül mennyibe kerülne...

Icecream17 kérdése:

Körübelül mennyibe kerülne egy repülőjegy (fapados) Barcelonába?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 6. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor veszed? Mennyivel előtte? Csomagod lesz?


Wizzair es Ryanair oldalàn nezelődj.

2016. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem hogy mit gondolsz! Se azt nem irod hogy mikor mennel, se azt nem irod hogy csak odautra kell jegy vagy vissza is! Megis hogy segitsunk igy??
2016. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csomag nélkül kb. 15-40e oda-vissza.
2016. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi szóval: oda-vissza, csomag lesz, július elején de még nem tudom pontosan, ez még csak egy terv és körübelüli árakra voltam kíváncsi
2016. ápr. 6. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy keresd meg az adott légitársaság(ok) honlapját (pl. Ryan, Wizz, ők biztos mennek), és a júliusi menetrendet böngészd végig, hozzáadva a poggyászt és társait, úgy jobban látod.


Ryanéknél 50e/fő 55-ös kézi poggyásszal, Wizz 37e/fő kis kézivel teljesen random beütve. De nézd meg rendesen, többször egy héten, hogy lásd hogyan alakul.

2016. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segitettél! :)
2016. ápr. 6. 19:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2012-ben 45 ezer volt oda-vissza plusz poggyásszal (Wizzair).
2016. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly áprilisban júliusra 40 ezerért vettem csomag nélkül. Aztán májusban ugyanarra az időpontra 30 ezer volt. Szóval lehet megérné még kicsit várnod. Wizzair.
2016. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!