Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi a neve annak a jelenségnek...

Mi a neve annak a jelenségnek amikor valaki rendszeresen megálmodja a jövőt (jósálmok)? (Szakkifejezéssel)

Figyelt kérdés
Gyakran látok a jövőből részleteket és tényleg úgy is lesznek a dolgok(azt hiszem ezek a jósálmok), régebben találtam erre egy kifejezést, de ma már nem tudom.

2016. jún. 15. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan nevezheted jósálomnak. NEM a szakkifejezés a lényeg, hanem, hogy értse akinek említed. ez pedig nagyon is jól érthető. Sokáig dühös voltam amikor valaki valami végérvényes magabiztossággal leszögezi valamiről, hogy az nincs. Itt is volt ilyen. Ma már tudom hogy az gyerek, vagy még keveset tud. Ha mégis fél attól, hogy ez lelepleződik, akkor ötöl-hatol, s persze ez által még jobban elárulja magát

Megnyugtatlak nekem is volt jósálmom nem is egy.

Soha nem tudtam egyet se megfejteni, akkor tudtam meg, hogy jósálom volt amikor az élet már megcsinálta.

Valamikor egy idős katolikus pap mesélte: "Álmomban két dob között visszanéztem, s egy templomot láttam. A háborúban tábori lelkész voltam. A háború végén már itthon hazajövet egyszer megálltam, s visszanéztem. Két dob között távolabb egy templomot láttam"

2016. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól félek,hogy "skizofrémia"a neve.
2016. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

bocsi,melléütöttem.

skizofrénia

2016. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ne bánjad. ezt már a gólya is megtette veled.
2016. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat :)
2016. okt. 3. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!